Akyazı’da 01.10.2005 tarihinden itibaren 15 günde bir olarak okuyucularına hizmet veren Akyazı Halkın Sesi gazetesi 9. yılına girdi. Ali Şanlı’nın Genel Yayın Yönetmenliğini üstlendiği gazete 9 yıldır Akyazı’da çıkan tek yerel gazete olarak yayın hayatına devam ediyor.

Akyazı Haber sahibi Ali Yıldırım Genel yayın yönetmeni Abdülkerim Çalışkan Ferhat Sağlam’la birlikte Akyazı Halkın Sesi Gazetesine yaptıkları ziyarette Halkın Sesi gazetesi genel yayın yönetmeni Ali Şanlı’ya gazetenin daha nice yıllar yayın hayatına devam etmesi dileği ile başarılar dilediler.

Halkın Sesi gazetesi genel yayın yönetmeni Ali Şanlı ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Ali Şanlı İlçemizde yayınlanan gazetenin bu güne kadar sorunsuz bir şekilde 15 günde bir yayın hayatını devam ettirmesinde öncelikle ilçemizde görev yapan tüm basın mensuplarının önemli katkıları olduğunu. Ayrıca gazeteye sahip çıkan birkaç dostumuzun maddi desteği ile ilçemizde 15 günde birde olsa bir yerel gazetenin yayınlanıyor olması beni ziyadesi ile mutlu ediyor. Bu anlamda maddi manevi katkı sunan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum “ dedi

Ferhat Sağlam

1 2 3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir