Akyazı net . com - Akyazı Haber
» 
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
a aa
Tarih : 22 Şubat 2014 13:01
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
reklam

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığına atanan Akyazı Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Abdullah Taha Yıldırım için veda yemeği düzenlendi.

Akyazı ilçesi Kuzuluk beldesinde Balıkçı Hüseyin Restoranda düzenlenen veda yemeğinde ilk konuşmayı Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Savaş Taşkıran yaptı. Taşkıran; “yaklaşık 2,5 sene beraber görev yaptık. Bu beraberliğimizin son 1 senesinde başhekim olarak beraber çalıştık. Beraber çalıştığımız dönem içerisinde ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Hastanemizin mali bütçesini borçlu halden çok iyi noktalara getirdik. Bunun içinde Mali ve İdari Müdürüz Abdullah Taha Yıldırım’a ve ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra başhekim yardımcısı Yavuz Tepeçınar söz aldı. Tepeçınar; “Mali idari işler müdürümüz hakikaten hastaneye güzel şeyler kattığını gördük. Uyum içerisinde çalıştık. İstişareye açık bir insandı. Hiçbir kararı ben karar verdim, bu şekilde olacak mantığıyla hareket etmedi. İdaredeki arkadaşlarımızın fikrini alarak hareket ederdi. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yavuz Tepeçınar’ın konuşmasının ardından Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz konuşmasını yaptı. Deniz; “gerçekten uyum içerisinde çalıştık. Sağlık işi bir ekip işidir. Ortak noktayı bulabilmek önemlidir. Bu yüzden ilçeler arasında en çalışkan ilçe biziz diye düşünüyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım diyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı olarak atanan Abdullah Taha Yıldırım; “2004 yılında Ankara’da göreve başlamıştım. Akyazı’da görev yapmak istemem nedeniyle sonuçta Akyazı’ya geldik. Övgülerden dolayı sayın başhekimime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önyargılarını kırdığım için de ayrıca mutluyum. İnşallah bundan sonra Ankara’da yeni görevimi başarıyla yerine getiririm” dedi.

Veda yemeğine katılan gazeteciler adına Salim Özyılmaz konuşma yaptı. Özyılmaz; “Akyazı Devlet Hastanesinin 3 4 yıl geriye gittiğimde nereden nereye geldiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Hastanemiz kurulmadan önceki çektiğimiz sıkıntıların hastanemiz yapıldıktan sonra da çekilebileceği endişesi bende vardı. Ama şükürler olsun bu endişem ortadan kalktı. Başarının temel anahtarı birlik ve beraberlikten geçer. Akyazı’daki devlet hastanemizde birlik ve beraberliği gözlemledim ve bunun mutluluğunu yaşadım. Orada yapılan her hizmetin Akyazılılara ve insanlara yapıldığını bildiğim için, oraya gelen vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamadığını gördüğüm için bu mutluluğu yaşadım. Hastanemiz kısa sürede Sakarya’yı bırakın, Marmara’da adından söz ettiren bir hastane haline geldi. Bunu bu noktaya getirenlere şükran borçluyuz” dedi.

Konuşmaların ardından Akyazı’da görev yapan gazeteciler, Hastane yönetimine ve tayin olan Abdullah Taha Yıldırım’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim ettiler.

Veda yemeği programına Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Savaş Taşkıran, başhekim yardımcısı Yavuz Tepeçınar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz, Müdür yardımcıları Murat Parlak ve Adalettin Peker ve ilçede görev yapan gazeteciler katıldı.

1

 

3

 

4

Etiketler :

DİĞER MANŞET HABERLERİ

  • Esnafın Park Mağduriyeti

   Esnafın Park Mağduriyeti

   Esnaf Büyük mağduriyet yaşıyor ” Dükkan Önlerine Minibüs Kamyon ne varsa çekiyorlar” Akyazı Necati Temel Caddesi KNN park karşısında otomobiller için yapılan park54 uygulaması esnafa sıkıntı...

  • Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Kim Olacak

   Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Kim Olacak

   İl Sağlık Müdürünün Doç.Dr. Aziz Öğütlü olması ardından gözler Akyazı ilçe Sağlık Müdürü kim olacak sorusuna. Sağlık Bakanlığı teşkilat yapısındaki  yeni düzenlemeyle İl Sağlık Müdürlüğü, İl Halk...

  • Başbakanlık’ta taşeron zirvesi

   Başbakanlık’ta taşeron zirvesi

   Taşerona kadro ile ilgili taslaklar Başbakan Binali Yıldırım’a iletildi. Toplantıya Mehmet Şimşek, Naci Ağbal ve Jülide Sarıeroğlu katıldı. Yıldırım, tek taslak hazırlanması talimatını...

  • Kahya AVM’de İndirim Fırsatı

   Kahya AVM’de İndirim Fırsatı

   Kahya Avm'den kaçırılmayacak indirim fırsatı Akyazı’da ev tekstili, elektronik ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinin adresi Kahya AVM Dünyaca ünlü markaları birbirinden cazip fiyat ve kampanyalarla...

  • Ömercikler Caminde Kiliseleri Andıran O Görüntü Artık Yok

   Ömercikler Caminde Kiliseleri Andıran ...

   Akyazı Ömercikler Camii cemaati artık sandalyede namaz kılmıyor Akyazı Ömercikler Camii İmam hatibi Sıtkı Kalkan, Diyanet İşleri Başkanlığının yayınladığı uyarıya kulak verdi. Kalkan, cami cemaatine...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ

Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal