Akyazı net . com - Akyazı Haber
» 
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
a aa
Tarih : 22 Şubat 2014 13:01
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
reklam

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığına atanan Akyazı Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Abdullah Taha Yıldırım için veda yemeği düzenlendi.

Akyazı ilçesi Kuzuluk beldesinde Balıkçı Hüseyin Restoranda düzenlenen veda yemeğinde ilk konuşmayı Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Savaş Taşkıran yaptı. Taşkıran; “yaklaşık 2,5 sene beraber görev yaptık. Bu beraberliğimizin son 1 senesinde başhekim olarak beraber çalıştık. Beraber çalıştığımız dönem içerisinde ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Hastanemizin mali bütçesini borçlu halden çok iyi noktalara getirdik. Bunun içinde Mali ve İdari Müdürüz Abdullah Taha Yıldırım’a ve ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra başhekim yardımcısı Yavuz Tepeçınar söz aldı. Tepeçınar; “Mali idari işler müdürümüz hakikaten hastaneye güzel şeyler kattığını gördük. Uyum içerisinde çalıştık. İstişareye açık bir insandı. Hiçbir kararı ben karar verdim, bu şekilde olacak mantığıyla hareket etmedi. İdaredeki arkadaşlarımızın fikrini alarak hareket ederdi. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yavuz Tepeçınar’ın konuşmasının ardından Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz konuşmasını yaptı. Deniz; “gerçekten uyum içerisinde çalıştık. Sağlık işi bir ekip işidir. Ortak noktayı bulabilmek önemlidir. Bu yüzden ilçeler arasında en çalışkan ilçe biziz diye düşünüyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım diyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı olarak atanan Abdullah Taha Yıldırım; “2004 yılında Ankara’da göreve başlamıştım. Akyazı’da görev yapmak istemem nedeniyle sonuçta Akyazı’ya geldik. Övgülerden dolayı sayın başhekimime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önyargılarını kırdığım için de ayrıca mutluyum. İnşallah bundan sonra Ankara’da yeni görevimi başarıyla yerine getiririm” dedi.

Veda yemeğine katılan gazeteciler adına Salim Özyılmaz konuşma yaptı. Özyılmaz; “Akyazı Devlet Hastanesinin 3 4 yıl geriye gittiğimde nereden nereye geldiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Hastanemiz kurulmadan önceki çektiğimiz sıkıntıların hastanemiz yapıldıktan sonra da çekilebileceği endişesi bende vardı. Ama şükürler olsun bu endişem ortadan kalktı. Başarının temel anahtarı birlik ve beraberlikten geçer. Akyazı’daki devlet hastanemizde birlik ve beraberliği gözlemledim ve bunun mutluluğunu yaşadım. Orada yapılan her hizmetin Akyazılılara ve insanlara yapıldığını bildiğim için, oraya gelen vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamadığını gördüğüm için bu mutluluğu yaşadım. Hastanemiz kısa sürede Sakarya’yı bırakın, Marmara’da adından söz ettiren bir hastane haline geldi. Bunu bu noktaya getirenlere şükran borçluyuz” dedi.

Konuşmaların ardından Akyazı’da görev yapan gazeteciler, Hastane yönetimine ve tayin olan Abdullah Taha Yıldırım’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim ettiler.

Veda yemeği programına Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Savaş Taşkıran, başhekim yardımcısı Yavuz Tepeçınar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz, Müdür yardımcıları Murat Parlak ve Adalettin Peker ve ilçede görev yapan gazeteciler katıldı.

1

 

3

 

4

Etiketler :

DİĞER MANŞET HABERLERİ

  • Ensar Vakfı Akyazı Şubesinden Vali Nayırı Ziyaret Etti

   Ensar Vakfı Akyazı Şubesinden Vali Nay...

   Ensar Vakfı Akyazı Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya Valisi Sn. Ahmet Hamdi Nayır'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarete Vakıf Başkanı Muammer Yücel ile birlikte Yönetim kurulu üyeleri Maksut...

  • 5 Kişi Yedikleri Pancardan Zehirlendi

   5 Kişi Yedikleri Pancardan Zehirlendi

   Edinilen bilgilere göre akşam saatlerinde yedikleri pancardan rahatsızlanan E.R.Ö, M.Ö, G.Ö, V.K, F.K mide bulantısı ve kusma sonucunda 112 acil sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine kısa sürede...

  • Akyazıda TIMSS sınavı yapıldı

   Akyazıda TIMSS sınavı yapıldı

   Sınav Öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş 4 Yıllık Dönemlerde Gerçekleştirilen Bu sınavda Öğrencilerle Görüşerek Başarı Dileklerini İletti.   TIMSS araştırmasının son olarak 2015´te 498...

  • MESUT EKREM’in iLÇE BAŞKAN YARDIMCILARI BELLi OLDU

   MESUT EKREM’in iLÇE BAŞKAN YARDI...

   Böylece Mesut Ekrem’in İlçe Başkan Yardımcıları da belli oldu. Ak Parti İlçe Yürütme Kurulu şu isimlerden oluştu: Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı: Talip Boğaz Teşkilat Başkanı: Osman Öztürk Tanıtım...

  • Bu sözlerle siyaseti bıraktı

   Bu sözlerle siyaseti bıraktı

   31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'nde İYİ Parti Akyazı Belediye Başkan adayı olan Adem Güner yüzde 12.15 oy aldı. Seçim sonuçlarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Adem Güner; " Kendi köyünde...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ

Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal