Akyazı net . com - Akyazı Haber
» 
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
a aa
Tarih : 22 Şubat 2014 13:01
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
Abdullah Taha Yıldırım İçin Veda Yemeği
reklam

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanlığına atanan Akyazı Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Abdullah Taha Yıldırım için veda yemeği düzenlendi.

Akyazı ilçesi Kuzuluk beldesinde Balıkçı Hüseyin Restoranda düzenlenen veda yemeğinde ilk konuşmayı Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Savaş Taşkıran yaptı. Taşkıran; “yaklaşık 2,5 sene beraber görev yaptık. Bu beraberliğimizin son 1 senesinde başhekim olarak beraber çalıştık. Beraber çalıştığımız dönem içerisinde ekip arkadaşlarımızla birlikte güzel çalışmalar yaptığımıza inanıyorum. Hastanemizin mali bütçesini borçlu halden çok iyi noktalara getirdik. Bunun içinde Mali ve İdari Müdürüz Abdullah Taha Yıldırım’a ve ekibimize teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra başhekim yardımcısı Yavuz Tepeçınar söz aldı. Tepeçınar; “Mali idari işler müdürümüz hakikaten hastaneye güzel şeyler kattığını gördük. Uyum içerisinde çalıştık. İstişareye açık bir insandı. Hiçbir kararı ben karar verdim, bu şekilde olacak mantığıyla hareket etmedi. İdaredeki arkadaşlarımızın fikrini alarak hareket ederdi. Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yavuz Tepeçınar’ın konuşmasının ardından Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz konuşmasını yaptı. Deniz; “gerçekten uyum içerisinde çalıştık. Sağlık işi bir ekip işidir. Ortak noktayı bulabilmek önemlidir. Bu yüzden ilçeler arasında en çalışkan ilçe biziz diye düşünüyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki tanımışım diyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı olarak atanan Abdullah Taha Yıldırım; “2004 yılında Ankara’da göreve başlamıştım. Akyazı’da görev yapmak istemem nedeniyle sonuçta Akyazı’ya geldik. Övgülerden dolayı sayın başhekimime ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önyargılarını kırdığım için de ayrıca mutluyum. İnşallah bundan sonra Ankara’da yeni görevimi başarıyla yerine getiririm” dedi.

Veda yemeğine katılan gazeteciler adına Salim Özyılmaz konuşma yaptı. Özyılmaz; “Akyazı Devlet Hastanesinin 3 4 yıl geriye gittiğimde nereden nereye geldiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Hastanemiz kurulmadan önceki çektiğimiz sıkıntıların hastanemiz yapıldıktan sonra da çekilebileceği endişesi bende vardı. Ama şükürler olsun bu endişem ortadan kalktı. Başarının temel anahtarı birlik ve beraberlikten geçer. Akyazı’daki devlet hastanemizde birlik ve beraberliği gözlemledim ve bunun mutluluğunu yaşadım. Orada yapılan her hizmetin Akyazılılara ve insanlara yapıldığını bildiğim için, oraya gelen vatandaşlarımızın sıkıntı yaşamadığını gördüğüm için bu mutluluğu yaşadım. Hastanemiz kısa sürede Sakarya’yı bırakın, Marmara’da adından söz ettiren bir hastane haline geldi. Bunu bu noktaya getirenlere şükran borçluyuz” dedi.

Konuşmaların ardından Akyazı’da görev yapan gazeteciler, Hastane yönetimine ve tayin olan Abdullah Taha Yıldırım’a hizmetlerinden dolayı plaket takdim ettiler.

Veda yemeği programına Akyazı Devlet Hastanesi Başhekimi Savaş Taşkıran, başhekim yardımcısı Yavuz Tepeçınar, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Nilüfer Deniz, Müdür yardımcıları Murat Parlak ve Adalettin Peker ve ilçede görev yapan gazeteciler katıldı.

1

 

3

 

4

Etiketler :

DİĞER MANŞET HABERLERİ

  • Gençlerden örnek davranış

   Gençlerden örnek davranış

   Akyazı Hasanbey Mahallesi Ana Sınıfı'nın bakımı ve boyası İstanbul'dan gelen gönüllü gençler tarafından yapıldı. Hasanbey Mahallesi Ana Sınıfı öğretmeni Ayşegül Kaymak çabaları sonucu  İstanbul'dan...

  • İnandığımız yolda sürekli çalıştık

   İnandığımız yolda sürekli çalıştık

   Yerel Kültür Derneği'nin düzenlediği programda birlikte siyaset yaptığı isimlerle bir araya gelen Başkan Adayı Ekrem Yüce, "30 yılı aşkın süredir siyasetin, bürokrasinin içerisindeyim. Hep gayret ettik,...

  • Bakan Dönmez, seçimde Sakarya’dan 17’de 0 istedi

   Bakan Dönmez, seçimde Sakarya’dan 17’d...

   Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Sakarya'da daha önceki seçimlerde olduğu gibi 17’de 0 yapma hedefindeyiz” dedi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sakarya Valiliği ziyareti...

  • WEB TV Baybars bebek yardım bekliyor

   WEB TV Baybars bebek yardım bekliyor

   Pierre Robin (PR) sendromu teşhisi konan 8 aylık bebekleri Baybars İlber'i, ağızdan boru sonda yardımıyla beslemek zorunda kalan Sakaryalı Tuğla ailesi, bebeklerinin hayata tutunması için mücadele...

  • ÖSYM’den ‘nöbetçi nüfus müdürlüğü’ müjdesi

   ÖSYM’den ‘nöbetçi nüfus mü...

   Sınavdan önce veya sınav günü kimliğini kaybeden adayların mağduriyetini önlemek için, nöbetçi nüfus müdürlüğü uygulaması hizmete girecek. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, konuyla ilgili bir açıklama...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ

Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal