Ak Kadınlar Coşkuyla Karşılanıyor

Ak Parti kadın kolları seçim startı verildikten hemen sonra, köy ve mahalle gezilerine ev ev sokak sokak dolaşarak hızlı bir şekilde başladı.

Gittikleri her yerde güler yüzle ve büyük bir misafirperverlikle karşılandıklarını belirten kadın kolları başkanı ve meclis üyesi adayı Hümeyra Saygıdeğer’ ’Vatandaşlarımızın Ak Partiye olan teveccühünü, başbakana olan
sevgisini zaten biliyorduk ama bu  son gelişen olaylar nedeni  ile Ak Partiye inanılmaz bir sevgi  ve destek görüntüleri ile karşılandık ve gördük ki bizim hemşerilerimiz bu seçimde de bize Allah’ın izniyle oylarıyla büyük bir destek verecekler. İnşallah seçildikten hemen sonra, bizde onların bu sevgisine  başta Başkan adayımız Hasan Akcan olmak üzere hizmetlerimizle karşılık verip onların yüzünü güldüreceğiz’ ’dedi.

Bu güne kadar 52(elli iki)köy ve mahalle gezileri yaptıklarını 10.000 (on bin)broşür ve el ilanları,5000 adet promosyon ürün dağıttıklarını belirten  Saygıdeğer’ ’Biz seçim gezileri yaparken aynı zamanda bir nevi  anket çalışmaları da yapıyoruz ve görüyoruz ki halkın büyük bir çoğunluğu bizi  destekliyor. ’’dedi.

Ayrıca ‘Gece gündüz demeden başkan adayımız Hasan Akcan ile birlikte 78(yetmiş sekiz)adet  ev  toplantıları yaptıklarını belirten Saygıdeğer’ ’Kalabalık gruplara hitap ettiklerini, bu toplantılar sırasında Kadınlara yönelik inşallah seçimle beraber göreve geldikten  hemen sonra 3 dönümlük bir arazi üzerinde Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı işbirliği ile hizmete geçireceğimiz (ön onay alınmıştır) Kadın Sosyal Hizmet Merkezi projemiz, hanım kardeşlerim tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu merkezde Meslek edindirme kursları, kafeterya, sauna, eğlence merkezi, el ürünlerini  ve yetiştirdikleri ürünleri satabileceği teşhir salonu, misafirlerini ağırlayabilecekleri önemli gün ve geceleri kutlayabilecekleri mekanlar, kütüphane vs. gibi bölümler olacaktır. İnşallah pozitif ayrımcılık yaparak bu dönem kadın kardeşlerimin dönemi olacaktır ‘’dedi

Son olarak Özellikle bayan seçmenlerden büyük bir destek istediğini belirten Saygıdeğer’ ‘Biz başta Başbakanımız Büyük Usta sn Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ak Parti hükümetine, Büyükşehir Belediye Başkanımız  Zeki Toçoğluna, bizi her zaman destekleyen teşkilatımıza, adayımız Hasan Akcan Hocamıza ve  tüm meclis üyesi adaylarımıza güveniyoruz. DESTEK SİZDEN, TAKDİR Allah’tan ve İNŞALLAH HİZMET BİZDENDİR ‘’dedi.

3

2

4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir