Ak Parti Birlik içerisinde Yoluna Devam Ediyor

Ak Parti Akyazı Belediye başkan aday adaylar ve Belediye Meclis Üyesi Aday Adayları ile bir araya geldi.

Kuzuluk’ta bir araya gelen Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Aday Adayları ve Belediye Meclis Üyesi aday adaylar birlik toplantısında bir araya geldi. 30 Mart seçimlerinde birlik ve beraberliğini bir kez daha gösterdi.
Ak Parti İçin Birlik Zamanı
Ak Parti Akyazı ilçe Teşkilatının düzenlediği toplantıya katılan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu “Ak Parti hiçbir zaman menfaat partisi olmamıştır Ak Parti her zaman ülkemizin gelişmesi için çalışan bir parti olmuştur. Artık Başbakanımıza Ak Parti’ye sahip çıkma günüdür. Bu gün artık kimin belediye başkanı olduğu, kimin meclis üyesi olduğu ve kimin büyükşehir belediye başkanı olduğu çok önemli değildir, bu gün başbakanımıza partimize sahip çıkma günüdür. 30 Mart’a kadar hep beraber omuz omuza kardeşçe, dostça ülkemiz için Ak Parti için beraberce çalışacağız” dedi
Ak Parti Birlik İçince Seçime Girecek
Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan “Ak Parti Akyazı’da birlik içerisinde seçime girecek ve Allah’ın izni ile 30 Mart seçimlerinden galibiyetle çıkacaktır. Türkiye’mizi 12 yıl gibi kıs bir sürede kalkındıran, IMF ye borcu bitiren ve hatta IMF’ye borç verecek hale getiren Genel başkanımız ve başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına olacağımızı göstererek onun dik duruşunun arkasındaki gücü herkese ve her kesime göstereceğiz” dedi.
Bizler Başkan Adaylarımızın Yanındayız
Ak Parti Akyazı teşkilat başkanı Feyzi Bora “birliğimizi ve beraberliğimizi gösterdiğimiz bu günde herkesin bilmesini isterim ki Ak Parti çıkar partisi değildir Ak Parti Hizmet partisidir. Çünkü halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğunu biliyoruz ve öyle davranıyoruz. Bu gün Ak Parti olarak Akyazı belediye Başkan adayımız Hasan Akcan’ın Büyükşehir Belediye Başkanımız ve yine Büyükşehir belediye başkan adayımız olan Zeki Toçoğlu’nun yanındayız” dedi
Katılımcılara Teşekkür
Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan ve Ak Parti Akyazı teşkilat başkanı Feyzi Bora bu günde bizleri yalnız bırakmayarak gücümüzü, birliğimizi ve beraberliğimizi gösteren,  belediye başkan aday adaylarımıza, Belediye meclis üyesi aday adaylarımıza ve teşkilatımızda görev yapan herkese teşekkür ediyoruz dediler.

7

8

Manşet 5

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir