Ak Parti İlçe Divan Toplantısı Yapıld

Ak Parti Akyazı ilçe divan toplantısı İlçe başkanı Nail Kahveci Başkanlığında toplandı.

Akyazı Ak Parti ilçe divan toplantısı Partililerin katılımı ile Ak Parti Akyazı ilçe teşkilat binasında yapıldı. Toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

Toplantının açılış konuşmasını Ak Parti Akyazı ilçe teşkilat başkanı Nail Kahveci yaptı. Kahveci konuşmasında “ Partimiz Akyazı teşkilatı olarak, sandık sorumluları sandık müşahit ve yardımcıları okul kat ve bina sorumlularının tamamını yüzde yüz olarak organize etmiş ve tamamlamış ve ilde ilk sıradaki yerini almıştır. Bununla ilgili çalışma yapan bütün yönetim kurulu üyelerine ve arkadaşlara teşekkür ediyorum .  Biz burada yüzde 72 olan oy oranını yüzde 80 olarak revize ettik Akyazı bunu yapabilecek güçte” dedi.
Nail Kahveci’nin konuşmasından sonra Belde belediye başkanları adına söz alan Kuzuluk Belediye başkanı Bilal Soykan konuşmasında espri şeklinde “ Bu kapanma süreci başladığından beri söylediğimiz bir şey vardı biz işte bırakmayacağız borçta bırakmayacağız parada bırakmayacağız” dedi.

Kuzuluk Belediye başkanı Bilal Soykan’ın konuşmasının ardından söz alan Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı konuşmasında yapılan hizmetler konusunda kısa bilgiler vardi. Yazıcı “ asfalt çalışması ile ilgili yama çalışmaları bir tarafdan devam ederken bir taraftan da ihale çalışması var. Belediye sınırları içerisindeki okullarımıza engellileri ile ilgili bir çalışma var bunun ihalesini 22 ağustos tarihinde yaptık. Yaklaşık 780.000 TL tutarında bir ihaleydi. Eğer o okulda 1 engelli öğrenci dahi varsa yapılacak olan engelli asansörünü oraya yapacağız. Akyazı’da engelleri kaldıracağız” dedi.

Akyazı Belediye Başkanının ardından söz alan Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün sözlerinde Dünya’da yaşanan insanlık ayıbından bahsetti. Suriye’de Mısır’da Myammar’da Arakan’da katledilen Müslümanlara dikkat çeken Üstün “ Suriye’deki yalpan insanlık dışı yapılan eylemden dolayı insanın yüreğinin sızlamaması mümkün değil.  Bu tür olaylar hep Müslüman ülkelerde oluyor artık kendi kendimize sormaya başladık Bunlar acaba neden Müslüman ülkelerde oluyor sizde sorun kendinize niye dünyanın başka bir yerinde bunlar olmuyor” dedi.

Ak Parti Akyazı İlçe teşkilat binasında yapılan ilçe divan toplantısına Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Kuzuluk Belediye Başkanı Bilal Soykan, Altındere Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, Ak parti İl genel meclis üyeleri, Ak Parti İlçe meclis üyeleri, Köy ve mahalle Temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Ferhat Sağlam

resim7898_9 resim7898_2 resim7898_3 resim7898_4 resim7898_5 resim7898_6 resim7898_7 resim7898_8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir