Ak Parti İlçe Divan Toplantısı Yapıldı

Akyazı Ak Parti ilçe divan toplantısı Partililerin katılımı ile Ak Parti Akyazı ilçe teşkilat binasında yapıldı. Toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

Toplantının açılış konuşmasını Ak Parti Akyazı ilçe teşkilat başkanı Nail Kahveci yaptı. Kahveci konuşmasında “ Üye çalışmalarımızı hızlandırmalıyız Akyazı’da belirlediğimiz yüzde 25 oranının da üzerinde olmalıyız. Ak Parti Akyazı’da ve ülke genelinde oylarını arttırmaya devam ediyor çünkü Ak Parti birilerinin değil vatandaşın istediği gibi çalışıyor” dedi.
Kahvecinin konuşmasının ardından Kuzuluk beldesi Ak Parti teşkilat başkanı Osman Civan, Akyazı İlçe kadın kolları başkanı Hümeyra Saygıdeğer, Gençlik Kolları başkanı Ekrem Gümüş ve Belde Belediyeleri adına Altındere Belediye Başkanı Mehmet Çakmak yaptıkları faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Kuzuluk belde teşkilat başkanı Osman Civan “ Asgari ücretle çalışanlar ikinci sınıf vatandaş mı, bu ülkede iki asgari ücretli bir memur maaşını alamıyor artık bunlarında gözden geçirilmesi lazım” dedi.

Ferhat Sağlam

resim8101_2 resim8101_3 resim8101_4 resim8101_5 resim8101_8 resim8101_9

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir