Ak Parti’den Aday Tanıtım Şöleni

Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı ve Meclis Üyesi Adayları için şölen tadında tanıtım toplantısı düzenledi.

Yatsı Namazını Gazi Süleyman Paşa Caminde kıldıktan sonra Ak Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Topçoğlu, Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan, Ak Parti Akyazı Belediye Meclis üyesi Adayları ve partililer Akyazı Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezine önünde meşaleler ve havai fişeklerle karşılandı.

Program daha önce başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da sunumlarını yapan Kürsü hatibi Murat Yıldırım’ın olağan üstü sunumu ile gerçekleşen aday tanıttım toplantısında vatandaşlar salona sığmayarak dışarılara taştı.

İlk olarak Ak Parti Akyazı ilçe başkanı Feyzi Boranın konuşması ile başlayan tanıtım toplantısında coşku hiç düşmedi.  Ak Parti’ye Katılan 100 kişilik grubu temsilen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ve Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan birer kişiye rozet taktı.

Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan’ın kürsüye daveti ile salondaki coşku kat kat arttı. Akcan Konuşmasında “ Her Geçen gün daha da güçleniyor daha da büyüyoruz. Akyazı’nın değerini biliyoruz ve onun için çalışacağız. Sizlerin bu sevgisine ve bu akşam burada gösterilen bu coşkuyu karşılıksız bırakmayacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu “sizlerden isteğim bu seçimler yerel seçim olarak gözükebilir ancak bu seçimler Türkiye’nin gelişmesi büyümesini devem ettirme seçimidir. Sizler bu seçimlerde Zeki Toçoğlu’na veya Hasan Akcan’a oy vermeyin sizler Türkiye’nin gelişmesine oy verin ve bu ileri giden istikrarlı hükğmeti destekleyin. Çünkü eğer bu hükmet giderse ne Zeki Toçoğlu nede Hasan Akcan size hizmet verebilir” dedi

Ak Parti Akyazı Belediye Meclis üyeleri vatandaşlara tanıtılırken yaşanan büyük coşku görülmeye değerdi. Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan’ın çalışma arkadaşları Ak Parti Akyazı Belediye Meclis üyeleri ; 1. Bilal Soykan, 2. Abdurrahim Atmaca, 3. Meryem Sağlam, 4. Yavuz Sultan Anat, 5. Mehmet Çakmak, 6. Nail Kahveci, 7. Hümeyra Saygıdeğer, 8. Sait Beşir, 9. Kemal Kaliç, 10. Tuncer Albayrak, 11. Abdulkadir Yıldırım, 12. Emrullah Kut, 13. Alim Gül, 14. Abdurrahman Düzcan, 15. Mehmet Öztürk, 16. Lütfü Kaymak, 17. Naci Çavdar, 18. Yılmaz Savaş, 19. Uğur Kılıçoğlu, 20. Vedat Sarı, 21. Serpil Başer, 22. Ahmet Öztürk, Kontenjan, 1.Çetin Sarı, 2. Kemal Özten,3. Mahmut Baykan oldu.

1

 

2

 

3

 

4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir