Ak Partililer İftarda Bir Araya Geldi

Ak Parti Akyazı İlçe Teşkilatı, Kuzuluk Şerefiye Öztürk Alabalık tesislerinde parti teşkilat üyelerine iftar yemeği verdi.
 

Ak Parti Akyazı İlçe Teşkilatı tarafından partinin kurucular kurulunu teşkilat yönetimini gençlik kollarını kadın kollarını köy ve mahalle temsilcileri ve partiye emeği geçmiş olan herkesi bir araya getirerek düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.
 
Akyazı İlçe Teşkilatı’nın merkezi hükümet noktasında ve yerel yönetimde güç sağlayan bir teşkilat olduğunu belirten İlçe başkanı Nail Kahveci,” bizler böyle bir iftar programını düzenlerken kurucular kurulundan başlamak üzere emeği geçen maddi manevi katkı sağlayan fedakârlık yapan bireylerin her yıl iftar programında bir araya gelmeyi temenni ettik. Akyazı ilçe teşkilatı Türkiye’de ve Marmara’da çok etkili ekolü ve duruşu olan Ak Partiye merkezi hükmet noktasında ve yerel yönetimde güç sağlayan yüzde yetmiş iki oy oranında muhafaza etmiş bir ilçe. İftar davetimize gelen herkese teşekkür ediyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin yar ve yardımcısı olsun” dedi.

Düzenlenen iftar programına İlçe Teşkilat Başkanı Nail Kahveci, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Ak Parti’nin Kurucular Kurulu, İlçe Teşkilat Yönetimi, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir