Akyazı Belediye Başkan adaylığı için 9 tane aday adayı müracaatta bulundu. Ali Ateş, Ali Gezer, Ali Karakaş, Ali Şener Bayraktar, Bilal Soykan, Cevdet Akbaş, Hasan Akcan, Yaşar Yazıcı, Nail Kahveci olarak toplam 9 aday adayı gündeme geldi. Akyazı halkı ise Akyazı ilçesinin belediye başkan adayını merak ediyor.

AKYAZINET.COM / ÖZEL HABER – Bu süreçte ise dedikodular gittikçe artmaya devam ediyor. Akyazı halkı ise Aday olarak gösterilebilecek 4-5 isim gündeme çıktı. Akyazinet.com muhabirlerin Akyazı halkı ile yaptığı yazılı anketlerde Hasan Akcan en çok söylenen isim olarak gündeme geldi. Mevcut Belediye başkanı Yaşar Yazıcı ve AK Parti Eski ilçe başkanı Nail Kahveci ise notlarımız arasında öne çıkan isim olarak gözüküyor. Diğer dördüncü bir isim ise Kuzuluk belediye başkanı Bilal Soykan. Akyazı halkı başkan Soykan için genç bir başkan Kuzuluk beldesine iyi şeyler kattı 5 yıl için Akyazı’da şans verilmesinden yanayız diyor. Diğer bir isim ise Ali Şener Bayraktar Akyazı halkı Bayraktar Akyazı’nın şuan ki durumunu değiştirebilir diye yorumlar yapıldı. Geriye kalan 4 aday adayı gösterilirse Akyazı halkı için büyük bir sürpriz olacakmış gibi görünüyor.

Akyazinet.com’un halk ile yaptığı yazılı ankette Hasan Akcan en öne çıkan bir isim olurken Yaşar Yazıcı ve Nail Kahveci ise İlk 3’te yerini aldı.

Sizde kendi yorumlarınızı Akyazinet.com’a yazarak duyurabilirisiniz. Sesinizi tam duyurma vakti Haberin altında yorum bölümüne yorumlarınızı yazıp sesinizi herkese duyurabilirsiniz

AkyazıNET.com HABER MERKEZİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir