Akyazı Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı

Akyazı Belediyesi ve Akekder’in öğretmenler gününe özel olarak düzenlemiş olduğu programa Akyazı Kaymakamı K.Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı,Akyazı Milli Eğitim müdürü yardımcısı Recep Özdemir, Akyazı Akekder Başkanı ve Vakıf ilkokul müdürü Mehmet Çelik   çok sayıda okul müdürü ve öğretmen katıldı.

Öğretmenler günü programında Akyazılı öğretmenler Necati Uçan, Erkan Selçuk,Sevgi Büşra Uzuner’den oluşan 3 kişilik ekiple güzel bir Türk Halk müziği ziyafeti sundu. Öğretmenlerin müzik ziyafetinin ardından Tekder derneğinden bir başka grup ise dinleyenlere  çok güzel bir  ney dinletisi sunarken 2 küçük semazenin yapmış olduğu sema gösterisi de   izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı “ Öncelikle eğitim ve öğretimin sönmeyen ve yavrularımızı bilgileriyle aydınlatan ışığı sevgili öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum. Öğretmenlerimiz bizler için çok önemli onları böylesine müstesna bir günde anıyor ve onların gününü kutluyor olmak bizlere için mutluluk verici Allah ömür verdiği sürece her öğretmenler gününde inşallah birlikte olacağız. bizler bundan önce eğitim ve öğretime her zaman destek olduk bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.  ”

Akyazı Kaymakamı K. Mustafa Ballı “ Eğitim ve öğretimin mimarları değerli öğretmenlerimizin bu değerli günlerinde burada onlarla birlikte olmak çok güzel bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum ” dedi

Programıma katılan tüm öğretmenlere ve misafirlerimize aşure ikramı ve küçük hediye dağıtıldı.

resim8549_2 resim8549_3 resim8549_4 resim8549_8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir