Akyazı Belediyesinden 1.nci Ulusal Fotoğraf Yarışması

Akyazı Belediyesinin kültürel etkinlikler kapsamında ilk kez düzenlediği ve bundan sonra da geleneksel hale getireceği Fotoğraf yarışmasının 1.incisi için başvurular başladı.

Ödüllü Akyazı Belediyesi 1.inci Ulusal Fotoğraf yarışması genel katılım şartları ve başvuru formu için adayların Akyazı Belediyesi Basın ve Yayın Halkla ilişkiler birimine müracaat etmeleri gerekmekte. Veya belediyemizin internet sitesinden www.akyazi.bel.tr adresinden temin edebilirler. Formlar doldurulduktan sonra şartname de yazdığı üzere Akyazı Belediyesi’ne getirilmesi gerekmektedir.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı “Doğal ve tabii güzellikleri ile Marmara bölgesinin adeta incisi olan yaylaları, ormanları, gölleri, kaplıcaları ve mesire yerleri ile Akyazı’mızın  çeşitli ve farklı karelerinin ilçemiz ve ülkemizin bir çok yerinden gelecek olan Fotoğrafçılar tarafından çekilmesi sonucu hem Akyazı’mızın tanıtımı sağlanacak hem de ileriye dönük olarak çok önemli bir arşiv çalışması gerçekleştireceğiz. Yarışmamızı başlattık katılımlar her geçen gün artacaktır.bunun yanında ilçemize gelecek olan fotoğrafçılar sayesinde de turizme katkı sağlamış olacağız 25 ekim 2013 tarihinde katılımın sona ereceği yarışma akabinde seçici kurulumuzun değerlendirmeleri sonucunda bir program dahilinde kazananlara ödüllerini takdim edeceğiz. Ben fotoğraf çekmeyi seven tüm Akyazılıların ve tüm bölge halkının bu yarışmaya katılmasını temenni ediyor ve şimdiden başarılar diliyorum.”

Yarışma ödülleri ise şöyle  ;

1.nci’lik  ödülü : 2500.TL
2.nci’lik  ödülü : 1500.TL
3.ncü’lük ödülü :1000.TL
Mansiyon Ödülü :  3 kişiye verilecek  kişi başı :  500 TL
Jüri Özel Ödülü :  500 TL
Adafad Özel Ödülü : 500 TL
Sergileme (30 Adet) : 100 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir