Kaymakam Ballı’ya Ziyaretler devam ediyor

Akyazı’ya yeni atanan Kaymakam Kamuran Mustafa Ballı’ya Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve Daire amirlerinden hoş geldin ziyareti.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve Akyazı belediyesi daire amirleri Akyazı’ya yeni atanan kaymakam Kamuran Mustafa Ballı’yı makamında ziyaret ettiler. Akyazı Belediyesinden Kaymakam Ballı’yı ziyaret etmek üzere Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı,İdari işler Başkan Yardımcısı Ayhan Balcı, Teknik İşler Başkan Yardımcısı Ünal Gündüz, Çevre ve temizlik müdürü Nalan Kartal, Fen işleri müdürü Uğur Kuş,Yazı işleri Müdürü Kevser Ateş, Basın ve Yayın Halkla İlişkiler müdürü İrfan Kardeş, Özel Kalem Müdürü Mehmet Cemal Akdemir, Emlak ve İstimlak müdürü Serhat Baykal, Kültür ve Sosyal işler Müdürü Serkan Kara,Hukuk işleri müdürü Celal Akcan, Ak Belde A.Ş genel müdürü Osman Aydın, katıldı.

Akyazı Belediyesinden gelene misafirleri makamında kabul eden Kaymakam Ballı’ya Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı daire amirlerini tek tek tanıştırdı. daire amirlerinin hoş geldin dileklerini de kabul eden Kaymakam Ballı misafirleriyle karşılıklı sohbet etti.

Oldukça sıcak geçen karşılıklı sohbet sonrasında misafirlere hitaben konuşan Kaymakam Ballı “Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve Değerli daire amirlerine nazik ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür ediyorum İnşallah en kısa zamanda da bende sizlere iadeyi ziyarette bulunacağım artık Akyazı’da sizlerle birlikteyiz inşallah yeni görev yerim olan Akyazı’da sizlerle birlikte uyum içerisinde çalışacağız. ” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı “ Yeni kaymakamımıza Akyazı’ya tekrar hoş geldiniz diyor yeni görev yeri olan Akyazı’da kendisine üstün başarılar diliyorum. Akyazı Belediyesi olarak Kaymakamlığımız ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da uyum içerisinde çalışacağız. Akyazı Belediyesi olarak hizmet adına elimizden ne geliyorsa tüm ekibimiz ve daire amirlerimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz ” dedi.

resim7937_2 resim7937_3 resim7937_4 resim7937_5 resim7937_7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir