Akyazı Cihan Medya Grip aşısı yaptırdı

Cihan Medya personeline grip aşısı hakkında bilgiler veren Dr. Emir Bozkurt kendi sininde grip aşısı yaptırdığını söyledi. Grip aşısı için geç kalınmamasını belirten Dr. Emir Bozkurt ”Salgın hastalıklara karşı koruma amaçlı grip aşısının, özellikle dağıtım görevlilerin insanlarla bire bir irtibatlı olması nedeniyle faydalı olacağını” vurguladı.

Cihan Medya Akyazı Temsilcisi Abdullah Takı,” Basın mensuplarının ve gazete dağıtıcılarının yılın 365 günü yoğun bir şekilde çalıştığını, yağmuru, çamuru, kışı ve yazı olmadığını, salgın hastalıklara karşı tedbir açısından böyle bir çalışma yaptıklarını” belirtti.
Seçkin okuyucu kitlesi bulunan Zaman Gazetesinin dağıtıcılar aracılığı ile mektup dağıtır gibi abonelere ulaştırdığını vurgulayan Dağıtım Görevlisi Savaş Kaymak ” Allah(cc)izniyle önceki senede grip aşısı olduk. Elhamdülillah tedbirimizi aldık, Rabbim bizi korudu. Dağıtıcılar sabah erken saatlerde her türlü hava şartlarına aldırış etmeden çalışmaktadır. Gazetecilik devamlılık arz eden bir iş koludur. Vesile olanlara teşekkür ederiz. “dedi.

DR.EMİR 122

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir