Akyazı Kız Teknik ve Meslek Lisesi Okul Aile Birliği Toplantısı Düzenledi

Akyazı Kız Teknik ve Meslek Lisesi müdürlüğü tarafından öğrenci velilerine Akyazı Belediyesi Konferans salonunda okul aile birliği toplantısı düzenlendi.

Toplantıda sunum yapan alan Akyazı Kız teknik meslek lisesi müdürü Sabiha YAZICI öğrenci velilerine Öğrencilerin öğrenme modellerini geliştirmek, test tekniği becerisini arttırmak, kalıcı öğrenme yollarında adım atmalarını sağlamak, özgüven duygusunu pekiştirmek, Kaygıyı azaltma başarıya odaklanma hissini başarmak, zamanı iyi kullanma yöntemlerinde öne geçmek, yanlış sayısını azaltmak, hızlı okuma tekniği ile fark yaratmak, verimli çalışma ile dönüt sağlamak vb gibi konular hakkında öğrenci velilerini bilgilendirdi.

Sunum sonrasında Akyazı Kız Teknik Meslek lisesinin okul aile birliği yönetim kurulu üye seçilmesi işlemine geçildi Öğrenci velileri tarafından yapılan açık oylamada Okul aile birliği yönetim kurulluğuna aday olan 12 kişi arasından en fazla oy alan Emin ÖZÜSTÜN Akyazı Kız Teknik Meslek lisesi okul aile birliği yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. yönetim kurulu üyeleri tarafından yapılan toplantıda da okul aile birliği başkanlığına da aday olduğunu açıklayan Emin Özüstün oy çokluğu ile Okul Aile Birliği Başkanı seçildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir