Akyazı MYO Öğrencilere seminer verdi

Tüm Elektronik Mühendislik San. Ve Tic. LTD.ŞTİ şirket kurucuları Sayın Seyhan İstanbullu, Sayın Kenan İstanbullu ve Akyazı MYO eski mezunlarından Engin Şahin tarafından Akyazı MYO öğrencilerine “Girişimcilik ve Mesleki Uygulama” üzerine seminer verildi.

Tüm Elektronik Mühendislik San. Ve Tic. LTD.ŞTİ kısa bir tanıtımlarını yapıldıktan sonra ürettikleri ürünler hakkında bilgi veren Kenan İstanbullu, “Gelecekte makineden makineye iletişimin çok yaygınlaşacak. Sakarya Üniversitesi’nin başlatmış olduğu 3+1 Mesleki Uygulamalar ve staj uygulaması çok önemli Okullarda öğretilen teorik bilgilerin yanında işyerinde yapılacak uygulamalara siz öğrencilerin çok önem vermesi gerekiyor” dedi.

Geleceğe yönelik teknolojiler üzerine faydalı ve ufuk açıcı bir konuşma yapan Seyhan İstanbullu, mezun olduktan sonra iş yaşamında öğrencileri nelerin beklediği konusunda bilgiler verdiler.

Tüm Elektronik Mühendislik Kurucusu Seyhan İstanbullu ve Kenan İstanbullu günün anısına Akyazı MYO’na üretmiş oldukları bir ürünü hediye ettiler.

Akyazı MYO öğrencilerinin geniş katılımı ile gerçekleştirilen seminer sonunda Yrd. Doç.Dr. Aydın Şenol tarafından Sayın Seyhan İstanbullu, Sayın Kenan İstanbullu ve Akyazı MYO eski mezunlarından Engin Şahin’e teşekkür belgesi verdi.

Kaynak : Akyazı Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir