Akyazı SAGİAD yeni emniyet müdürünü ağırladı

Hendek ilçe emniyet müdür yardımcısı iken terfi etmesinin ardından Sakarya ili Akyazı ilçesine atanan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ay, “Sivil toplum kuruluşlarının sinerji oluşturmasıyla huzur buluruz, huzur veririz.” dedi.

Sakarya Akyazı Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Bülent Ay, Sakarya Girişimci ve Sanayici İşadamları Derneği (SAGİAD) Akyazı Şubesi’ne iadei ziyarette bulundu. Ay, bölgenin ve özellikle de Akyazı’nın güvenli, potansiyel bir cevher durumunda olduğunu dikkat çekerek iş adamlarına önemli öğütlerde bulundu. Sosyal hayatta ve bilhassa ticari hayatta, muvaffakiyetin şifrelerinin kolektif harekette olduğunu dikkat çeken Ay, beraber ve yardımlaşarak hareket edilmesi sayesinde Akyazı’nın daha hızlı yol kat edeceğine inandığını belirtti.

SAGİAD Akyazı Şube Başkanı Hüseyin Kav da aynı ortak paydada buluşan insanın bile bir araya gelemediği günümüz coğrafyasında, bu denli seçkin Akyazılı iş adamının buluşmasının mutluluk vesilesi olduğunu belirtti. Kav, “Çalışmalarıyla örnek olan, başta Akyazılı olmak üzere ilimizden ve ülkemizden iş adamlarını, bürokratları derneğimize davet ederek bu formatta bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları ufkumuzu açacaktır. Bu tür etkinliklere Akyazılı tüm iş adamı kardeşlerimizi ve protokolümüzü bekliyoruz. Ülkemizin kalkınmasında faydalı olacağına inandığımız bilgi ve tecrübe paylaşımını son derece önemsiyoruz.” diye konuştu.

Yurt dışı seyahatlerinin, hayata ve ticarete bakış ufkunu önemli oranda geliştirdiğinin altını çizen SAGİAD Başkan Yardımcısı Metin Sert ise “Yurtiçi ve yurt dışı geziler düzenleyerek iş adamlarının ufkunu açmaya hedefliyoruz. Bölgedeki iş dünyasının hacmini artırmak ve ivme oluşturmak azmindeyiz. Dünyadaki gelişimi takip ve başarımızı sürdürmek için eğitimli, donanımlı, kültürlü ve dürüst kadrolardan oluşan Akyazı iş adamları ekibimizle de güzel işlere imza atacağız.” şeklinde konuştu.

h1 h2 h3 h4 h5

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir