Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret

Sakarya Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği(SAGİAD),Akyazı Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Bülent Ay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Hendek ilçe Emniyet Müdür Yardımcısı iken, terfi etmesinin ardından Sakarya ili Akyazı ilçesine atanan İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ay ” Akyazı yeşillikler içinde gelişen bir ilçe. Sivil toplum örgütleri ve Resmi kuruluşların hepsi başarılı olmak için birbirinin yardımına ve işbirliğine ihtiyaç duyar. Bu bir bayrak yarışıdır. Akyazı halkıyla elbirliği yaparak, bırakılan bayrağı bulunduğu yerden daha ileriye götürmek olacaktır” şeklinde konuştu.

SAGİAD Başkanı Hüseyin Kav ”Derneğimiz işadamlarına katkı vermek için büyük çaba harcıyor. Türk ekonomisine ve Akyazı’ya katkı sağlamaya çalışıyoruz. Derneğimiz, sadece adı ve tabelası asılı olan, sohbetten öteye geçmeyen dernekçilik anlayışını değiştirerek, toplum yararına çalışan, demokrasinin gelişmesine katkıda bulunan, ortak amaç ve hedefler dahilinde; siyasal idareyi ve yerel yönetimi, kamuoyu oluşturmak suretiyle halkımız yararına yönlendiren bir felsefe ile hareket etmektedir. Sivil toplum kuruluşu olmanın en büyük amaçlarından biri olan toplum ile devlet arasında bir köprü olma vazifesi gereği derneğimiz SAGİAD, Akyazılı iş adamlarına olan sorumluluğunu yerine getirmeye devam edecektir.”diye konuştu.

Aynı ortak paydada buluşan insanın bile bir araya gelemediği günümüz coğrafyasında, bu denli seçkin Akyazılı işadamının buluşması,mutluluk vesilesi olduğunu belirten SAGİAD Akyazı Şube Başkan yardımcısı Metin Sert çalışmalarıyla örnek olan başta Akyazılı olmak üzere ilimizden ve ülkemizden işadamlarını, bürokratları derneğimize davet ederek bu formatta bilgi ve tecrübelerini paylaşmaları ufkumuzu açacaktır. Bu tür etkinliklere Akyazılı tüm işadamı kardeşlerimizi ve protokolumuzu bekliyoruz. Ülkemizin kalkınmasında faydalı olacağına inandığımız bilgi ve tecrübe paylaşımının son derece önemsiyoruz.” dedi.

fotoğraf EMNİYET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir