Akyazı’da Asfalt Kaldığı Yerden Devam Ediyor

Akyazı’da alt yapı çalışmaları biten yollarda yaz aylarının başlaması ile serilen asfalt programına yarın kaldığı yerden devam edilecek.
 Doğal gaz çalışmaları ve diğer alt yapı çalışmaları ile bozulan yolların, genişletme, yağmur suyu kanalları yenileme, su bağlantıları yenileme işlemlerinin bitirilmesi ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı Belediyesi Ekiplerince asfalt çalışmaları hızla başlanarak belirli bir noktaya getilirmiştir, yarın yarım kalan yolların asfaltlamaları tamamlanacaktır.

Akyazı’nın önemli caddelerinden olan Küçücek caddesi, Pazarköy caddesi ve Bakan sokak başta olmak üzere yarım kalan cadde ve sokaklarda asfalt serim işlemi yarın başlayacaktır.
Bu caddelerde abone su boruları yenilenerek daha sağlıklı hale getirilmiştir, yağmur oluğu yapılarak yenilenmiştir ve yine genişletme çalışmaları ile birlikte asfalt serimine hazır hale getirilmiştir.

Çalışmalarla ilgili bilgi aldığımız Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI “Akyazı’mızda önemli cadde ve sokaklarımızın bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarını hızla sürdürmekteyiz, amacımız her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve daha güzel bir şehirde yaşayabilmelerini sağlamaktır. Bu uğurda ekiplerimiz Ramazan ayında da çalışmalarını sürdürmektedirler. Bu vesile ile tüm Akyazılıların Ramazan Ayını tebrik ediyorum bayrama da sağlıklı ve sıhatlı bir şekilde varmalarını temenni ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir