Akyazı’da Asfalt Kaldığı Yerden Tekrar Başladı

Akyazı’da altyapı çalışmaları biten yollarda yaz aylarının başlaması ile serilen asfaltprogramına bugün kaldığı yerden başladı.
 Doğal gazçalışmaları ve diğer alt yapı çalışmaları ile bozulan yolların, genişletme,yağmur suyu kanalları yenileme, su bağlantıları yenileme işlemlerininbitirilmesi ile birlikte Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Akyazı BelediyesiEkiplerince asfalt çalışmaları tekrar hızla başlandı.

Akyazı’nın trafiğiyoğun, önemli giriş caddelerinden olan Küçücek caddesi, Pazarköy caddesi veBakan sokak başta olmak üzere yarım kalan cadde ve sokaklarda asfalt serimişlemi bugün başladı.

Bu caddelerabone su boruları yenilenerek daha sağlıklı hale getirildi, yağmur oluğuyapılarak yenilendi ve yine genişletme çalışmaları ile birlikte asfalt seriminehazır hale getirilmişti.

Akyazı BelediyeBaşkan Yardımcısı Ünal GÜNDÜZ ile birlikte, asfalt çalışmalarını yakından takipeden Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI “Altyapı işlemlerini tamamladığımız cadde ve sokaklarımızı Ramazan Bayramıöncesinde hazırlıyoruz. Akyazı’mızda trafiği yoğun, önemli giriş caddelerinden caddeve sokaklarımızın bakım onarım ve asfaltlama çalışmalarını hızlasürdürmekteyiz, amacımız her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın daha sağlıklıve daha güzel bir şehirde yaşayabilmelerini sağlamaktır. Bu uğurda ekiplerimizRamazan ayında da çalışmalarını sürdürmektedirler. Bakım ile ilgili tümsokaklarımızın tespitini yaptırmaktayız. Ekiplerimiz bu sokaklarla ilgili deTeknik olarak hangi işlemler yapılacaksa bir program dahilindegerçekleştirilecektir. Bu vesile ile tüm Akyazılıların Ramazan Ayını tebrikediyorum bayrama da sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde varmalarını temenniediyorum” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir