AKYAZI’DA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Toplantının açılışında ev sahibi Odalar adına ATSO Başkanı Şinasi Bayraktar konuşma yaptı. Bayraktar konuşmasında düzenlenen toplantının önemine değindi ve bu tür bilgilendirme toplantılarının bundan sonra da yapılacağını söyledi ve toplantıya katılanlara teşekkür etti.

Toplantıya katılan SGK Müdürü Nurten Canbasoğlu ile ekibi de gerçekleşen toplantıda katılımcılara tarımda tevkifatla  ilgili olarak 5510 sayılı kanunun 4.maddesinin birinci fıkrası b bendinin 4 numaralı alt bendinde belirtildiği üzere ürün teslim eden çiftçilerden yapılması gereken kesintiler ve miktarları ile tarımsal kesinti muafiyet belgesi hakkında geniş kapsamlı bilgi verdi.

 

Düzenlenen toplantı toplantıya katılanların SGK ile ilgili bilmek istedikleri ile ilgili olarak sorulan sorulara yetkililerin verdiği cevaplarla son buldu. Toplantıya ATSO Başkanı Şinaüsi Bayraktar, Ziraat Odası ve Ticaret Borsası başkanı Ali Şener Bayraktar, Odaların ve Borsaların tarımsal faaliyette bulunan üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile Mali Müşavirler dinleyici olarak,  SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu, İl Müdür yardımcısı Hüseyin Ulukaya, Akyazı İlçe Müdürü Halil Bilir, Hendek İlçe Müdürü Ekrem Şahban ve Sigortalama Şefi Aysen Kaçanlar’da konuşmacı olarak katıldı.

1c3ebfe9c5 4af57ff074 14878b9ef6 d29c718366

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir