Akyazı’da ki Tüm Mezarlık Yollarına Parke Döşeniyor

Akyazı Belediyesi ilçe genelindeki tüm mahalle ve köy mezarlıklarında başlattığı teknik çalışmalarına parke döşeme ile devam ediyor.

Akyazı Belediyesi tarafından ilçe genelindeki tüm mezarlıklarda başlatılan parke döşeme çalışmaları, ot biçme, boyama, bakım ve Temizlik çalışmaları ile de ile daha güzel bir görünüme kavuşuyor. Başlangıç olarak Akyazı süt fabrikası arkasında bulunan aile mezarlığı ve Kazancı mezarlığına parke döşeyen Akyazı Belediyesi teknik ekipleri bu çalışmanın Akyazı genelindeki tüm mezarlıklarda yürütüleceğini kaydettiler.

Konuyla ilgili konuşan Başkan YAZICI “ Göreve geldiğimiz zamandan bu güne kadar Akyazı genelindeki tüm mezarlıklarımızda çalışmalarımızı hiç aksatmadan devam ettirdik ve ettirmeye devam ediyoruz. Belirli periyotlar ile Tüm mezarlıklarımızda ot biçme, boyama, bakım, Peyzaj ve temizlik çalışmalarımızı sürdürdük.Çarşı içerisinden sökülen ve kullanılabilir durumda olan parke taşlarını israf etmeden ilçe genelindeki tüm mezarlıklarda değerlendiriyoruz. Böylelikle mezarlıklarımızı hem daha temiz ve düzenli bir hale getiriyor hem de güzel bir görünüm elde ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir