Akyazı’daki Sokaklar Güzelleşiyor

Akyazı Belediyesi cadde ve sokakları güzelleştirmeye devam ediyor. Cadde ve sokaklarda yağmur olukları ve su bağlantı boruları yenileniyor yürüyüş yolları parke yol haline getiriliyor.

Akyazı Ömercikler mahallesinde 8001 sk, 8003 sk, 8005 sk, 8007 sk ve 8015 sokaklar yağmur suyu kanalları ve parke taşı döşemeleri ile daha nezih bir hale getiriliyor. Halkın beğenisi ile birlikte tespit edilen diğer sokak ve caddelerde de aynı anlayış ve hizmetle beraber bu çalışmalar tekrarlanarak örnek cadde ve sokaklar Akyazı’mıza kazandırılacaktır.

Merkez Yeni Camii yanında bulunan Bezirgan (7055) sokakta ise 4 metre olan yol 8 metreye çıkarılarak genişletme çalışması yapılmıştır. Aynı sokakta Belediyemiz tarafından genişletme çalışmaları için yıkılan bahçe duvarları yeniden yapılmaktadır, yenilenen yağmur suyu kanalları ile beraber kilitli parke döşemesi, devam eden çalışmalar arasındadır.

Bezirgan (7055) sokakta ihtiyaç olan çocuk oyun bahçesi alanı temizlenerek hazır hale getirilmiştir, sokağın çalışmaları ile birlikte oyun grubu da yapılacaktır. Akyazı için yine örnek bir sokak görünümüne sahip olacağı düşünülen Bezirgan (7055) sokak gibi Akyazımız da tespit edilecek bir çok sokakta bu sokak gibi örnek bir sokak haline getirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir