Ali Karakaş’da Adaylık yarışına katıldı.

Teşkilat binasında gerçekleşen müracatta Ali Karakaş evraklarını Ak Parti SKM başkanı Mustafa Karakuma verdi.
Ak Parti Hizmet binasında Nail Kahvecinin selamlama konuşmasının ardından sözü alan Karakaş “ 2014 Mahalli seçimleri dolayısı ile Akyazı Belediye başkanlığı için Ak Parti’den müracaatımı yapmış bulunuyorum.İnşallah herkes için hayırlı olur diyen Karakaş sözlerine İlçe başkanımıza ve ilçe teşkilatımızın değerli üyelerine teşekkürlerimi borç biliyorum
Neden Ak Parti diyen Karakaş böyle devam etti.
Ak Parti gelişen çağın partisidir.Ak Parti gelişen çağın ve gelişen dünyanın gerisinden değil önünden giden bir partidir.Ak Parti ufku açık,yenilikçi,çağdaş proje sunan büyük bir vizyon partisidir.Ak Parti Her kesimden insanın kendini bulduğu yerdir.Ak Parti demokrattır ve bir insan hakları partisidir.
Ak Parti Milli ve manevi değerlere bağlıdır Bir öze dönüştür.Ak Parti halk ve devleti barıştıran bir partidir.Ak Parti Millet ile tarihi buluşturmuş ve kucaklamıştır.Ak Parti türk milletinin onurunu düştüğü yerden ayağa kaldıran bir partidir.Ak Parti ilhamını Selçuklu ve büyük Osmanlıdan alan büyük medeniyet harekettir.Ak Parti 1071 bir ayağını koymuş 2023ü ara durak yapmış 2071e kolunu uzatmış bir vizyondur.Ak Parti bir Ortadoğu bir Kafkasya bir balkanlar siyasetidir.Ak Parti bir dünya siyasetidir.

Değerli Arkadaşlarım ; Bizler halka hizmet için yola çıktık.Sloganımız halka hizmet hakka hizmettir.
Akyazı’mıza bu zamana kadar hizmet  etmiş,bir çivi çakmış,tüm büyüklerimiz ve arkadaşlarımız saygı ve minnetle vaat ediyorum.
Bu bir bayrak ve hizmet yarışıdır.Bizlerde bi iznillah bu yarışta varız diyorum.
Uzun zamandan beri bu görev ve sorumluluk üzerinde çalıştık ve çalışıyoruz.Şehrimizin ve kentimizin sorunlarına vakıfız. Bu çıkış fikri ve düşünce alt yapısı onlar.Projesi olan ayakları yere basan bir niyettir.
Akyazı’mızı bulunduğu yerden ileriye taşımaya Allahın izni ile talibiz.
Ben değil biz varız.Her zaman ama her zaman ortak akıl rehberimiz olacaktır.
Güzel Akyazı’mızı şehircilik,İmar,sosyal,ekonomik ve kültürel olarak mutlaka ileriye koşturacağız.Allahın izni ile her beraber koşturacağız.
Muhterem Arkadaşlar ; Tabiki ilçe teşkilatımız esastır.Teşkilat en öndedir.Yani baş tacıdır.
Partimizin vereceği her karara gönülden saygılıyız.Partimizin beni göreve layık görürse bu göreve Allahın izni ile talibim ve hazırım.
Ancak görev hangi arkadaşımıza verilirse verilsin bizler adam gibi yanında oluruz.El ele gönül gönüle çalışırız.
İnşallah bu görev bu şehir de herkesi kucaklayacak bir arkadaşımıza nasip olur.
Karakaş  sözlerine Akyazı’da doğdum Akyazı’da büyüdüm her zaman sosyal yapının içinde yer aldım.Kulüp başkanlığı dernek başkanlıkları okul aile birliği başkanlıkları yaptım ve yapıyorum.
Uzun yıllardır beri aktif ve dışarıdan siyasetin içerisindeyim.Milli nizam ilk mayamız milli selamet yetişme ocağımız ANAP tecrübemiz Ak Parti kemali buluşumuzdur.
Bizlerde tabiî ki insanız hatamız vardır ve olacaktır.
Bizler kadere boyun eğmiş insanlarız.Rabbim nasip etmeden hiç bir şey olmaz.Halkımıza teşkilatımıza,partimize güveniyor.Rabbime tevekkül ediyorum.Rabbim çıktığımız yolda bizleri mahçup eylemesin rabbim yar ve yardımcınız olsun.
Bu duygu ve düşüncelerle her kese ayrı ayrı saygılarımı sunuyor.Sizleri ve bizleri Allaha emanet ediyorum.

Ferhat Sağlam

1 3 4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir