ASFALT DÜZELİYOR

Akyazı’yı örnek sokak uygulaması ile baştan sona güzelleştirme çalışmalarını sürdüren  Akyazı Belediyesince ilçe genelinde daha önce tespit edilerek plan ve programa alınmış tüm mahalle ve sokaklarda Asfalt yama çalışmalarına devam ediyor. Havaların tekrar ısınması ve yağmurların dinmesiyle yeniden ilçe genelinde hızlanan Asfalt yama çalışmaları  Akyazı’da bir çok sokak ve mahallede tamamlanırken Kurban bayramına yaklaştığımız şu günlerde güzelleşen Akyazı’nın sokakları ve mahalleleri Kurban bayramına şimdiden hazırlanmış oluyor.

şu anda Konuralp mahallesinde asfalt yama çalışmalarını sürdüren Akyazı Belediyesi Fen işleri teknik ekipleri bayrama kadar bir çok sokak ve mahallede  devam edeceğini belirterek Kurban bayramında ilçede bir çok sokakta çalışma tamamlanacağını da  kaydettiler.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı “Akyazı’da Örnek sokak anlayışımızdan hiçbir zaman vazgeçmeden her sokağımızı her mahallemizi birbiri ile aynı güzellikte yapmayı hedefliyoruz. Hava şartları elverdiği süre içerisinde de hızımızı hiç kesmeden hatta arttırarak biran önce tüm sokaklarımızı güzelleştirmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. İlçemizde Sokaklarındaki çukur ve bozuk yolların düzeltilmesi  anlamda bizlere gelen her türlü istek ve talepleri hemen dikkate ve programımıza ekliyoruz. Ekiplerimiz her gün sürekli olarak plan ve programa her gün yeni bir sokak alıyor. Bu sokaklarda da ihtiyaç duyulan asfalt miktarı planlanıp çalışma listesine alınıyor. Malzemelerimiz ve süremiz ve tabiî ki önemli bir etken olan Hava şartları da elverdiği sürece artan tempoyla durmadan çalışmaya da devam edeceğiz Akyazı’mızın her sokağını inşallah örnek sokak yapacağız” dedi.1 22 23 24 25 26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir