Akyazı net . com - Akyazı Haber
» 
Ayşenur İslam Akyazı’da
a aa
Tarih : 13 Mart 2014 10:21
Ayşenur İslam Akyazı’da
Aile ve Sosyal politikalar bakanı Ayşenur İslam Akyazı’ya Geldi
Ayşenur İslam Akyazı’da
reklam

Ak Parti Sakarya Milletvekili, Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam partililer tarafından Ormanköy’de karşılandı. Konvoy ile birlikte Akyazı belediye kapalı spor salonuna geçti. Ayşenur İslam salonu tamamen dolduran partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, son günlerde yaşanan gelişmelerin hedefinin yalnızca Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet olmadığını belirterek, “Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar” dedi.

İslam, partisinin Akyazı ilçesindeki aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin Ak Parti iktidarıyla önemli bir ekonomik gelişim sağladığını anlattı.

Türkiye’nin bu gelişiminin bazı kesimleri rahatsız ettiğini kaydeden İslam, şunları dile getirdi:

“Türkiye’nin gelişiminin önünde engel olmak isteyenler var. Bu zamana kadar birçok kez girişimde bulundular. Türkiye’nin başına çorap örmek isteyen bu güçten ürken, dünyanın en stratejik coğrafyasında, içine kapalı, ekonomisi kötü, sokakları daima karışık, insanları her gün ölen ve şehit olan bir ülke olmamız için oyunlarını sürdürüyorlar. Ellerinde hiçbir çare kalmayınca bu sefer yerli bir taşeron buldular ve darbeyi onun üzerinden yapmaya çalıştılar. Bu da hepinizin bildiği gibi kaset darbesiydi.”

İslam, Türkiye’de çok sayıda insanın telefon görüşmelerinin dinlendiğini ve bunların montajlanarak internette servis edildiğini söyledi.

Bu tür montaj kasetlerin çok kolay hazırlanabileceğine dikkati çeken İslam, “Bütün konuşmaları dinlemişler, yarım milyon insanın dinlendiğinden söz ediliyor. Bu dinlemeleri biriktirmişler ve sonra montaj masasında kes-yapıştır yaparak bunu dinletiyorlar. Bunun ne kadar kolay olduğunu herkes biliyor. İşte bunlar Türkiye’nin istikrarını bozmak, kalkınma hareketini ortada bırakmak, önümüzdeki seçimleri kargaşaya çevirmek için birdenbire piyasaya sürüldü. Sadece kasetler olsa iyi, yalanlar ve iftiralar da var. O da yetmedi, beddualar var ama bütün bunlar halkımızın basiretini engelleyemeyecektir” ifadesini kullandı.

“Vatandaşımız, her türlü kriz döneminde daima dik durmuş ve bir arada olmuştur” diyen İslam, “Etle tırnak gibi birleşmiştir halkımız. Bu sefer de olacak Allah’ın izniyle. Hepimiz biliyoruz ki bu defa kastedilen şey sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar. Allah’ın izniyle yaşayacak ve hiçbir güç bizim istikbalimizi, hürriyetimizi, geleceğimizi elimizden almaya yetmeyecek” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından Ak Parti Kadın Kolları başkanı Hümeyra Hikmet Saygıdeğer Bakan Ayşenur İslam’a çiçek taktim etti.

Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam Engelli vatandaşların kendi elleri ile yaptıkları hediyeleri kabul etti.

Aile ve Sosyal politikalar bakanı Ayşenur İslam, Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Hasan Ali Çelik, İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediye Başkan vekili Ali Ateş, İlçe Başkanı Feyzi Bora, belde belediye başkanları ve partililer Kuzuluk Belediyesi tarafından tamamlanan spor tesisinin açılış törenine katıldılar.

Etiketler :

DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

  • Ders sayılarında değişiklik

   Ders sayılarında değişiklik

   Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, "Ders sayılarında yarı yarıya azalma olabilir." dedi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitimle ilgili her ay yeni bir projenin duyurulacağını açıkladı. YARI...

  • İtfaiyecilerin fırtına ile imtihanı Çatıyı uçmaması için halatla bağladılar

   İtfaiyecilerin fırtına ile imtihanı Ç...

   Akyazı'da itfaiye ekipleri, fırtınanın zarar verdiği çatının uçmaması için kalasları halatla birbirine bağlayıp önlem aldı. Akyazı'da iki gündür etkili olan fırtına deyim yerindeyse yıkıp geçti. Bir çok...

  • Tüm içecek ambalajlarında depozitoya geçilecek

   Tüm içecek ambalajlarında depozitoya g...

   Bakan Kurum, 2023 yılına kadar şişelerde depozitoya geçilerek doğanın korunmasına büyük katkı sunacaklarını söyledi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bakanlığının, Antalya Belek’te bir otelde...

  • Nişanlı çifti kaza ayırdı

   Nişanlı çifti kaza ayırdı

   Akyazı'da 1 kişinin öldüğü 3 kişinin yaralandığı kazada nişanlı çifti ölüm ayırdı. Kazada nişanlı çiftten damat adayı öldü. Gelin adayı ise yaralandı. D-140 karayolunun Yahyalı Kavşağı'nda yaşanan...

  • Jandarmadan başarılı öğrencilere kitap hediyesi

   Jandarmadan başarılı öğrencilere kitap...

   Dokurcun Jandarma Karakol Komutanlığı yarıyıl tatili öncesi karne alan başarılı öğrencilere kitap dağıttı.   Dokurcun Jandarma Karakol Komutanlığı, Beldibi İlkokulunda karne alan miniklerin...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ

Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal