Akyazı net . com - Akyazı Haber
» 
Ayşenur İslam Akyazı’da
a aa
Tarih : 13 Mart 2014 10:21
Ayşenur İslam Akyazı’da
Aile ve Sosyal politikalar bakanı Ayşenur İslam Akyazı’ya Geldi
Ayşenur İslam Akyazı’da
reklam

Ak Parti Sakarya Milletvekili, Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam partililer tarafından Ormanköy’de karşılandı. Konvoy ile birlikte Akyazı belediye kapalı spor salonuna geçti. Ayşenur İslam salonu tamamen dolduran partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, son günlerde yaşanan gelişmelerin hedefinin yalnızca Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet olmadığını belirterek, “Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar” dedi.

İslam, partisinin Akyazı ilçesindeki aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin Ak Parti iktidarıyla önemli bir ekonomik gelişim sağladığını anlattı.

Türkiye’nin bu gelişiminin bazı kesimleri rahatsız ettiğini kaydeden İslam, şunları dile getirdi:

“Türkiye’nin gelişiminin önünde engel olmak isteyenler var. Bu zamana kadar birçok kez girişimde bulundular. Türkiye’nin başına çorap örmek isteyen bu güçten ürken, dünyanın en stratejik coğrafyasında, içine kapalı, ekonomisi kötü, sokakları daima karışık, insanları her gün ölen ve şehit olan bir ülke olmamız için oyunlarını sürdürüyorlar. Ellerinde hiçbir çare kalmayınca bu sefer yerli bir taşeron buldular ve darbeyi onun üzerinden yapmaya çalıştılar. Bu da hepinizin bildiği gibi kaset darbesiydi.”

İslam, Türkiye’de çok sayıda insanın telefon görüşmelerinin dinlendiğini ve bunların montajlanarak internette servis edildiğini söyledi.

Bu tür montaj kasetlerin çok kolay hazırlanabileceğine dikkati çeken İslam, “Bütün konuşmaları dinlemişler, yarım milyon insanın dinlendiğinden söz ediliyor. Bu dinlemeleri biriktirmişler ve sonra montaj masasında kes-yapıştır yaparak bunu dinletiyorlar. Bunun ne kadar kolay olduğunu herkes biliyor. İşte bunlar Türkiye’nin istikrarını bozmak, kalkınma hareketini ortada bırakmak, önümüzdeki seçimleri kargaşaya çevirmek için birdenbire piyasaya sürüldü. Sadece kasetler olsa iyi, yalanlar ve iftiralar da var. O da yetmedi, beddualar var ama bütün bunlar halkımızın basiretini engelleyemeyecektir” ifadesini kullandı.

“Vatandaşımız, her türlü kriz döneminde daima dik durmuş ve bir arada olmuştur” diyen İslam, “Etle tırnak gibi birleşmiştir halkımız. Bu sefer de olacak Allah’ın izniyle. Hepimiz biliyoruz ki bu defa kastedilen şey sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar. Allah’ın izniyle yaşayacak ve hiçbir güç bizim istikbalimizi, hürriyetimizi, geleceğimizi elimizden almaya yetmeyecek” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından Ak Parti Kadın Kolları başkanı Hümeyra Hikmet Saygıdeğer Bakan Ayşenur İslam’a çiçek taktim etti.

Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam Engelli vatandaşların kendi elleri ile yaptıkları hediyeleri kabul etti.

Aile ve Sosyal politikalar bakanı Ayşenur İslam, Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Hasan Ali Çelik, İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediye Başkan vekili Ali Ateş, İlçe Başkanı Feyzi Bora, belde belediye başkanları ve partililer Kuzuluk Belediyesi tarafından tamamlanan spor tesisinin açılış törenine katıldılar.

Etiketler :

DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

  • Denizer evden eve nakliyat

   Denizer evden eve nakliyat

   Denizer evden eve nakliyat, yıllardan beri son derece müşteri memnuniyeti ile sizlere hizmet vermektedir. Son donanımlara sahip araçlarımızla eşyalarınızın güvenliğine önem vererek yaptığımız nakliye işleri,...

  • Palet Fiyatları

   Palet Fiyatları

   Palet fiyatları araştırması yaparken öncelikle neye göre arama yapacağınıza karar vermelisiniz. Taşımacılıkta kullanılan birçok palet çeşitleri vardır bunların arasında en çok kullanılan Euro palettir Şimdi...

  • Esnafın Park Mağduriyeti

   Esnafın Park Mağduriyeti

   Esnaf Büyük mağduriyet yaşıyor ” Dükkan Önlerine Minibüs Kamyon ne varsa çekiyorlar” Akyazı Necati Temel Caddesi KNN park karşısında otomobiller için yapılan park54 uygulaması esnafa sıkıntı...

  • Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Kim Olacak

   Akyazı İlçe Sağlık Müdürü Kim Olacak

   İl Sağlık Müdürünün Doç.Dr. Aziz Öğütlü olması ardından gözler Akyazı ilçe Sağlık Müdürü kim olacak sorusuna. Sağlık Bakanlığı teşkilat yapısındaki  yeni düzenlemeyle İl Sağlık Müdürlüğü, İl Halk...

  • Başbakanlık’ta taşeron zirvesi

   Başbakanlık’ta taşeron zirvesi

   Taşerona kadro ile ilgili taslaklar Başbakan Binali Yıldırım’a iletildi. Toplantıya Mehmet Şimşek, Naci Ağbal ve Jülide Sarıeroğlu katıldı. Yıldırım, tek taslak hazırlanması talimatını...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ

Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal