Akyazı net . com - Akyazı Haber
» 
Ayşenur İslam Akyazı’da
a aa
Tarih : 13 Mart 2014 10:21
Ayşenur İslam Akyazı’da
Aile ve Sosyal politikalar bakanı Ayşenur İslam Akyazı’ya Geldi
Ayşenur İslam Akyazı’da
reklam

Ak Parti Sakarya Milletvekili, Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam partililer tarafından Ormanköy’de karşılandı. Konvoy ile birlikte Akyazı belediye kapalı spor salonuna geçti. Ayşenur İslam salonu tamamen dolduran partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, son günlerde yaşanan gelişmelerin hedefinin yalnızca Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve hükümet olmadığını belirterek, “Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar” dedi.

İslam, partisinin Akyazı ilçesindeki aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, Türkiye’nin Ak Parti iktidarıyla önemli bir ekonomik gelişim sağladığını anlattı.

Türkiye’nin bu gelişiminin bazı kesimleri rahatsız ettiğini kaydeden İslam, şunları dile getirdi:

“Türkiye’nin gelişiminin önünde engel olmak isteyenler var. Bu zamana kadar birçok kez girişimde bulundular. Türkiye’nin başına çorap örmek isteyen bu güçten ürken, dünyanın en stratejik coğrafyasında, içine kapalı, ekonomisi kötü, sokakları daima karışık, insanları her gün ölen ve şehit olan bir ülke olmamız için oyunlarını sürdürüyorlar. Ellerinde hiçbir çare kalmayınca bu sefer yerli bir taşeron buldular ve darbeyi onun üzerinden yapmaya çalıştılar. Bu da hepinizin bildiği gibi kaset darbesiydi.”

İslam, Türkiye’de çok sayıda insanın telefon görüşmelerinin dinlendiğini ve bunların montajlanarak internette servis edildiğini söyledi.

Bu tür montaj kasetlerin çok kolay hazırlanabileceğine dikkati çeken İslam, “Bütün konuşmaları dinlemişler, yarım milyon insanın dinlendiğinden söz ediliyor. Bu dinlemeleri biriktirmişler ve sonra montaj masasında kes-yapıştır yaparak bunu dinletiyorlar. Bunun ne kadar kolay olduğunu herkes biliyor. İşte bunlar Türkiye’nin istikrarını bozmak, kalkınma hareketini ortada bırakmak, önümüzdeki seçimleri kargaşaya çevirmek için birdenbire piyasaya sürüldü. Sadece kasetler olsa iyi, yalanlar ve iftiralar da var. O da yetmedi, beddualar var ama bütün bunlar halkımızın basiretini engelleyemeyecektir” ifadesini kullandı.

“Vatandaşımız, her türlü kriz döneminde daima dik durmuş ve bir arada olmuştur” diyen İslam, “Etle tırnak gibi birleşmiştir halkımız. Bu sefer de olacak Allah’ın izniyle. Hepimiz biliyoruz ki bu defa kastedilen şey sadece değerli Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan değil, onun hükümet arkadaşları değil, bu defa Türkiye Cumhuriyetidir. Bu, bir devleti yok etme operasyonudur. Dünya üzerindeki son Türk devleti, ilelebet yaşayacak arkadaşlar. Allah’ın izniyle yaşayacak ve hiçbir güç bizim istikbalimizi, hürriyetimizi, geleceğimizi elimizden almaya yetmeyecek” şeklinde konuştu.
Konuşmanın ardından Ak Parti Kadın Kolları başkanı Hümeyra Hikmet Saygıdeğer Bakan Ayşenur İslam’a çiçek taktim etti.

Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Ayşenur İslam Engelli vatandaşların kendi elleri ile yaptıkları hediyeleri kabul etti.

Aile ve Sosyal politikalar bakanı Ayşenur İslam, Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Hasan Ali Çelik, İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediye Başkan vekili Ali Ateş, İlçe Başkanı Feyzi Bora, belde belediye başkanları ve partililer Kuzuluk Belediyesi tarafından tamamlanan spor tesisinin açılış törenine katıldılar.

Etiketler :

DİĞER GÜNCEL HABERLERİ

  • Kontrolden çıktı ağaca çarparak durabildi

   Kontrolden çıktı ağaca çarparak durabi...

   Edinilen bilgilere göre sabah saatlerinde virajı alamayan sürücü kontrolünü kaybederek önce çöp konteynırına ardından ağaca çarparak durabildi. Kazada yaralı olmazken araçta maddi hasar meydana...

  • YSK yasak getirmişti Akyazı’da muhtar adaylarının Pankart ve afişleri toplandı

   YSK yasak getirmişti Akyazı’da m...

   YSK, muhtar adaylarının pankart, döviz ve afiş kullanmasına yasak getirmişti. Bu kapsamda Akyazı'da muhtarların pankartları toplandı. Sakarya Valiliği önceki gün yaptığı açıklamada, Köy Muhtarlığı ve...

  • Cumhur İttifakı adayları Akyazı’da istişare toplantısı yaptı

   Cumhur İttifakı adayları Akyazı’...

   Cumhur İttifakı'nı oluşturan AK Parti ve MHP'de Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan ve Meclis Üyesi adayları istişare toplantısı yaptı. Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, AK...

  • Suriyeli aile büyük korku yaşadı Pazarda bulundu

   Suriyeli aile büyük korku yaşadı Pazar...

   Akyazı Pazar Yeri'nde kaybolan Suriyeli çocuk ailesine teslim edildi. Edinilen bilgiye göre, ismi öğrenilemeyen Suriyeli bir ailenin erkek çocuğu, pazar yerinde kayboldu. Vatandaşların bulduğu çocuk...

  • Ders sayılarında değişiklik

   Ders sayılarında değişiklik

   Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk, "Ders sayılarında yarı yarıya azalma olabilir." dedi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitimle ilgili her ay yeni bir projenin duyurulacağını açıkladı. YARI...

AKYAZI ANKET

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

GÜNÜN HABERLERİ

Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal
Taraklı Termal