Başkan Yazıcı ”Akyazı Yatırımcıların ilgi odağı Olacak”

Yazıcı ‘Akyazılılar ’ın duyarlılığı motivasyonları artırıyor’

Zaman Gazetesi Akyazı Temsilciliğini ziyaret eden Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı Temsilci Abdullah Takı ile sohbet etti.

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, halkın şehrin sorunlarına olan ilgi ve alakasının kendisini memnun ettiğini söyledi. Bu durumun motivasyonları artırdığını ifade eden Başkan Yazıcı,”İnsana değer veriyorsanız, bulunduğumuz yerden kenti veya bulunduğumuz kurumu temsil edemezsiniz. Onu mutlaka insanların ayağına giderek, Akyazı hakkında bilgi alışverişinde bulunarak yapmak zorundasınız.”şeklinde konuştu. Akyazı yatırımcıların ilgi odağı olacağını dile getiren Başkan Yazıcı,”Akyazı’nın turizmde söz sahibi olması açısından önemli projelerin takipçisi olacağız” dedi.
Gazeteciliğinin fedakârlık isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olduğunu belirten Başkan Yazıcı,”Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemiz ve ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine önemli katkılar sağlanmaktadır. Zaman Gazetesi’nin Türkiye’nin yaşadığı büyük değişimin en önemli simgelerinden birisi oldu.”dedi.
Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Balcı ”Her şey zamanla anlaşılacak. Gerçekler zamanla meydana çıkacak. Gazetenin baskısı, habercilik, yorum, köşe yazıları, sayfa düzeni, dağıtımı ile birlikte büyük bir gazete oldunuz. İnsan gazeteye bakınca, işte okunacak gazete diyor. Başarıların devamını diliyorum.”şeklinde konuştu.

Dağıtım işine sahip çıkılmadan gazetenin satışının sağlanmasının mümkün olmayacağına dikkat çeken Akyazı Cihan Medya Yöneticisi Abdullah Takı ”Bir işte başarılı olmanın o işi severek yapmaktır. Biz işimizi severek yapıyoruz. Herkesin uyuduğu saatte dağıtım kadromuzla tüm Türkiye halkına hizmet vermeye çalışıyoruz.”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir