Başkan Yazıcı’dan Kantin Denetlemesi

Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI; 2012 – 2013 Eğitim Öğretim yılının başlaması ile birlikte hem okulları gezdi hem denetledi.
Başkan YAZICI; yeni Eğitim ve Öğretim yılının başlaması nedeniyle okulları ziyaret ederek, Müdür, Müdür Yardımcıları ve Öğretmenlerin hatırını sordu. Ve okul kantinlerini denetledi. Okullarda eğitim ve Öğretimin başlaması ile heyecanlar yaşanıyor.

Öğrenciler tatilin bitmesi ile yeni sınıflarına ve öğretmenlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Öğretmenlerde yaz boyu hem tatillerini yaparak hem de hazırlıklarını tamamlayarak bu eğitim ve öğretim yılına başlamanın heyecanı içeresindeler.
Eğitime her platformda destek veren Akyazı Belediye Başkanı Yaşar YAZICI; bu heyecana ortak olmak amacıyla okulları dolaşarak hem yöneticileri kutladı hem de öğrencilere başarılar diledi.

Öte yandan kantinleri de denetlemeyi ihmal etmedi. Denetlemeler sırasında Başkan YAZICI; “Çocuklarımızın yeni başlayan 2012 – 2013 Eğitim Öğretim yılının verimli geçmesini diliyorum. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize bu uğurda başarılar temenni ediyorum. Çocuklarımızı yine böyle cıvıl cıvıl görmek inanın beni çok mutlu ediyor. Eğitime her platformda destek olmaya çalışıyoruz. Bizim geleceğimiz olan çocuklarımızın Eğitimi kadar sağlığı da önemlidir. Bunlar bizim çocuklarımız, kantinlerin sağlık şartlarına uygunluğu, hijyenik koşullarda üretim ve satış yapması çok önemlidir. Biz bu konuların takipçisi olacağız. Bugün hem çocuklarımızın yeni Eğitim Öğretim yılını kutladık hem de kantinlerimizi denetledik bu denetimler her daim devam edecektir.”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir