Batıyı Beklemek Büyük Vebaldir

Akyazı Adalet Ve Özgürlükler Platformu 31.08.2013 343. Basın Açıklaması

Suriye’de iki yılı aşkın süredir devam eden katliama dur demek için vahşi batının insiyatif kullanmasını beklemek büyük vebaldir.

Suriye’de baas rejiminin başındaki diktatör beşer esed yüzbinin üzerinde insanı katletmiş doymamış binlerce masuma kimyasal silahlarla katletmiştir. Ölen insanların Müslüman olmaları ne ABD ne AB ne BM nede batılı sözde insan hakları kuruluşları görmezden gelmiştir.

Uluslar arası toplum denilen emperyalist güç odakları dün, Afganistan’da, Irak’ta demokrasi bahanesiyle bir nesle vahşet yapmıştı. Bugün de Mısır’da aynı senaryoyu uygulamış Suriye’de de aynı atamayı yapma planı içerisine girmiştir.

Akyazı adalet ve özgürlükler platformu olarak Mısır’lı kardeşlerin haklı mücadelelerinin yanında sisiye defol mursiye evet diyoruz.

Suriye’de diktatör beşer esed’e karşı onurlu mücadele veren Suriyeli kardeşleri destekliyor diktatöre defol diyoruz.

Bölgemizde Türkiye ve İran emperyalistlerin kirli oyununu bozmak için mezhep farklılığı gözetmeden acilen birlikte hareket etmek mecburiyetini unutulmamalıdır.

Özelde Suriye ve Mısır’da genelde tüm bölgede akan kanın durması için kendi halklarının kanlarını içmeye devam eden diktatörlerin işbirlikçilerin vahşetine direnen insanlara destek vermek için  Türkiye’nin göstermiş olduğu hassasiyeti İran’dan da bekliyoruz. Yoksa bunca akan kanın Müslüman kanında vebalden boğulursunuz.

Petrol milyarderi kralcıklar sultancıklar sizi ne dolarınız nede batılı havarileriniz ayakta tutamaz. Vahşete seyirci kaldığınız vampirlere destek verdiğiniz sürece ancak koltuklarınızda oturmak için belki bir zaman kazanabilirsiniz. Tavsiyemiz gelin ülkelerinizde halklarını yok etmeye çalıştığınız Müslüman kardeşlerinize zulmetmekten vazgeçin savaş yerine barış içerisinde yaşayın. Gelecek hafta cumartesi saat 12:30’da buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz.

Akyazı Adalet Ve Özgürlükler Platformu Adına
Mazlumder Akyazı ŞB. BŞK.
Mahmut ALEMDAR

resim7928_2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir