Bıçaklı Kavga Güvenlik Kamerasında

Sakarya’nın Akyazı ilçesinde geçen yıl ramazan ayında market sahibinin komşusu tarafından bıçakla yaralandığı kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Alaağaç Mahallesi’nde iki komşu arasında geçen yıl 14 Ağustos’ta çıkan bıçaklı kavga, marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Güvenlik kamerası görüntüsünde evinin önünde karton yaktığı gerekçesiyle iş yerine gelen Mesut D’nin tartıştığı market sahibi ve komşusu Mustafa D’yi göğsünden ve karnından bıçaklaması yer alıyor.

Kavgaya Mustafa D’nin babası Yusuf Ziya D. ve ablası Emine D. ile Mesut Ö’nün ağabeyi Muharrem Ö. ve babası Mehmet Ö. de dahil oluyor.

Marketteki arbede çevredekilerin araya girmesiyle sonlandırılıyor, göğsünden bıçaklanan Mustafa D. kavganın ardından polisi telefonla arayarak yardım istiyor.

-Olay-

İki komşu aile arasında çıkan kavga nedeniyle Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan davada Mesut Ö’nün tutuklu, babası Mehmet Ö. ve ağabeyi Muharrem Ö. ile bıçakla yaralanan Mustafa D, babası Yusuf Ziya D. ile ablası Emine D’nin tutuksuz yargılanmasına başlanmıştı.

Cumhuriyet savcısınca hazırlanan iddianamede kasten öldürmeye teşebbüs suçundan Mesut Ö. hakkında müebbet hapis istenmişti.

İlgili Haber:

http://www.akyazihaber.com/akyazi-haber-kandil-gunu-bicaklandi-6048-1.html

Sezai Yolcuoğlu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir