Bilardo Şampiyonası sona erdi.

Akyazı Belediyesi’nin spor’a ve sporcuya verdiği önemle bilardo sporuna olan ilgi ve alakanın artması amacıyla  geçtiğimiz günlerde Akyazı Belediyesi tarafından Ahmet Kara’ya ait Platin bilardo salonunda başlayan ve birbirinden zorlu rakiplerin yaptıkları müsabakalarla  birbirini eleyerek geldiği Akyazı Belediyesi 3 bant bilardo turnuvasında  kıyasıya bir mücadeleyle Pazar akşamı Alaattin Aydoğdu ve Hayri Erdem arasında geçen final müsabakası ile sona erdi.

Final müsabakasında finalistlerden Alaattin Aydoğdu ve Hayri Erdem  1.nci olabilmek için ter dökti ve birinciliği Alaattin Aydoğdu, ikinciliği Hayri Erdem  ve 3.ncülüğü ise içinde Hasan Erdem ve Fatih Gürsoy arasında ki müsabaka sonunda Fatih Gürsoy elde etti. Dördüncülüğü ise Hasan Erdem aldı.

Müsabakaları yakından takip eden, Akyazı Kaymakamı Erdoğan Beypınar, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Nail Kahveci ve Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Balcı Dereceye giren sporculara kupa ve hediyelerini takdim ettiler.

Turnuvada birinci olan Allattin Aydoğdu’ya hediyesini Akyazı Kaymakamı Erdoğan Beypınar, ikinci olan Hayri Erdem’e hediyesini Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Yardımcısı Ayhan Balcı, üçüncü olan Fatih Gürsoy’ hediyesini, Ak Parti İlçe Başkanı Nail Kahveci, dördüncü olan Hasan Erdem ise hediyesini Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Balcı Takdim etti.

Turnuva ile ilgili konuşan Başkan Yazıcı; “Bu tip organizasyonlar, vatandaşlarımızın ve ilgi duyan sporcularımızın hem kendilerini geliştirdikleri hem de hoşça vakit geçirdikleri zamanlara dönüşmelidir. Ki bu organizasyon buna örnektir. Tüm sporculara ve katılanlara teşekkür ediyorum”dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir