Bize İnanın, Bize Güvenin

Milliyetçi Hareket Partisi Akyazı Belediye Başkanı Bahattin Dertlioğlu,3 Mart Pazartesi gün ki programını Kazancı mahallesinde gerçekleştirdi.

Belediye Meclis Üyesi Adayları ile Kazancı’da halkla buluşan Dertlioğlu, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Dertlioğlu konuşmasında;”38 sene Avrupa’da yaşadım, ama yılın birçok zamanı Akyazı’da bulunarak bağlarımı koparmadım, Vatanımdan ve Akyazı’mdan hiç uzak kalmadım. Akyazı’dan ayrıldığım ilk gün ile bugün arasında pek bir fark görememekteyim. Artık değişim zamanının geldiğine inanıyorum. Dünya Belediyecilik anlayışını çok iyi biliyorum, âcizane olarak 40 ülke gezdim, hangi hizmetlerin alınması gerektiğini biliyorum. Bu hizmetleri başarabilecek bir ekiple karşınızdayız, bize inanın, bize güvenin.

Öyle bir merkez oluşturmalıyız ki, tüm mahalleleri ve 90 bine yaklaşan nüfusu cezbetmeli. İşte bunu hep birlikte yapacağız.

Biz hiç bir siyasi parti ve adayı ile rekabet halinde değiliz. Bu bence tüm Türkiye’ye örnek olmalı. Hepimiz Akyazı’nın evladıyız, diğer adaylarda Akyazı’nın bir değeridir. Bizler sizlere kendimizi anlatıyoruz, sizlerin vitrinine çıkıyoruz. Siz değerli halkımız hizmet bayrağını birimize teslim edeceksiniz. Biz ekip olarak diyoruz ki, bu işi yapabilecek güçte ve iradedeyiz. Takdir siz değerli halkımızındır” dedi.

1

2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir