CHP Suskunluğunu bozdu

Akyazı Cumhuriyet Halk Partisinde Cihan Meral, Nail Kayhan ve Tunç Yıldırım Genç’in aday adaylıklarını açıkladı.  CHP Akyazı ilçe örgütünde yapılan aday adaylığı başvurularına katılım yoğun oldu.

Akyazı İlçe örgütü başkanı Muzaffer Başer Akyazı’da Cumhuriyet halk partisine aday adaylık başvurularını yapan Cihan Meral, Nail Kayhan ve Tunç Yıldırım Genç’ i tanıttı

Emekli öğretmen Cihan Meral “Cumhuriyet Halk partisinde bir bayan adayı olduğunu basına bildirmekte de gurur duyuyorum. Olumlu veya olumsuz önemli değil aday olan arkadaşımızı tek bir proje halinde destekleyeceğiz” dedi.

Nail Kayhan Cumhuriyet Halk Partisinde ilçe başkanı, İl delegesi, 1978 ve 1980 yıllarında belediye meclis üyesi olarak görevlerde bulundu.
Nail Kayhan Adaylık konuşmasında “ Biz gerçekçi ol imkânsızı iste geleneğinden gelen bir nesiliz. Gerçekçi olacağız imkânsızı isteyeceğiz be başaracağız böyle bir ekibiz biz. Göreceksiniz izleyin bizi dedi.

(Mehmet)Tunç Yıldırım Genç; Sanatçı (Merhum) Yıldırım Gencer’in oğlu bir dönem Kuzuluk belediye başkan aday adaylığında bulundu. Genç “ en azından geçmiştekiler gibi projesiz değiliz. Ben Akyazı’da yapılan hiçbir şeyin olduğuna inanmıyorum. Lise okuduğum yıllarda yollar parkeydi şimdi asfalt oldu, yamalı bir asfalt bundan başka Akyazı’da hiç bir şey değişmedi. Sosyal hiçbir faaliyet yok, sineması yok, tiyatrosu yok. Hiçbir şeyi olmayan bir yer. Ne getirmişler Akyazı’ya. Mudurnu’da balık tutamazsınız, doğa bitmiş. Termal kaynakları teslim etmişsiniz. Artık Akyazı’nın değişmesi lazım” dedi.

Aday adaylarını tek tek tebrik eden CHP ilçe Örgütü başkanı Muzaffer Başer  “Biz CHP olarak startı verdik. Öyle umuyorum ki Aday adayı arkadaşlarımızdan ve bundan sonraki sürede aday adaylıklarını sunacak olan arkadaşlarımızdan Aday olacak olan arkadaşımıza el birliği ile bir birinden farksız olarak var olduklarını ispat etmek için yardımcı olacaklarını umuyoruz. Başka seçeneğimiz yok ve başka alternatifte düşünmek istemiyoruz. Bu şekilde Sakarya’da ve Akyazı’da CHP’nin var olduğunu ispat etmek istiyoruz”  dedi.

Başer “CHP olarak Aday adaylığı sürecinin Genel Başkan Kemal Kılıçtaroğlu’nun yapacağı açıklamadan sonra 18-21 Aralık tarihleri arasında netlik kazanacağını söyledi

resim8691_2 resim8691_3 resim8691_4 resim8691_5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir