Çözümleri Hızlı Bir Şekilde Sağlayacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Akyazı Belediye Başkan Adayı Bahattin Dertlioğlu, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Haydarlar köyünü ziyaret etti.

Yoğun bir ilgi ile karşılanan Başkan Adayı Bahattin Dertlioğlu, konuşmasında ”Seçim çalışmalarımız çok yoğun bir şekilde devam ediyor,sizlerin teveccühüne layık olmaya çalışıyoruz. Şuna inan ki burada Haydarlar köyünde ki sıkıntılar, Yenidoğan’da, Yuvalak’ta, Ömercikler Mahallesinde de yaşanmaktadır. İşte ekibimizle burada karşınızdayız. Biz sizlerin Rahmani taraflarınıza hitap etmek için karşınızdayız. Kalplerden gelen mesajlar insanı hiç bir zaman yanıltmaz, eğer gönlünüzden gerçekten bu ekip bu işi başarabilir diyorsa işte o zaman bizlerden desteklerinizi esirgemeyin” dedi.

Projelerden de bahseden Dertlioğlu;”Akyazı’yı 5 merkeze ayırarak, Akyazı merkezli bir koordinasyon merkezi kuracağız ve sıkıntıları yerinde çözeceğiz. Mahalleye dönüşen beldelerimizde ki ekipman ve malzeme ihtiyacını arttırarak çözümleri hızlı bir şekilde sağlayacağız” dedi.

1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir