Eski Eşini Öldüren Şahıs Tutuklandı

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde hamile olan eski eşini vurarak öldüren şahıs tutuklanırken, ölen kadının kardeşi de silahla adliye önünde beklerken yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, 38 haftalık hamile olan eski eşi Neslihan Çelik’i (32) silahla vurarak öldürdükten sonra Hendek ilçesi Sümbüllü köyünde aralarında daha önceden husumet bulunan Vedat Gölcü’yü de silahla yaralayarak kayıplara karışan Osman S., İstanbul Sancaktepe’de polis kontrolü sırasında suç aleti silahla birlikte yakalandı. Sakarya’ya getirilen zanlı, İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgulamada susma hakkını kullandı. Zanlı çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken, zanlının Pamukova Adliyesi’ne getirileceği bilgisini alan Neslihan Çelik’in kardeşi S.Ç. adliye önüne park ettiği araç içerisinde ruhsatsız silah ve 3 kutu mermi ile yakalandı.

38 haftalık hamile olan Neslihan Çelik eski eşi tarafından vurularak öldürülmüş, Çelik’in ölümünün ardından sezaryenle alınan ve cinsiyeti kız olan Bebek de Kocaeli Tıp Fakültesi’nde yaşam savaşını kaybetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir