Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatif binası hizmete açıldı

Akyazı Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatif Hizmet Binası açıldı

Akyazı S.S Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifin kendi bütçesi ile inşaa edilen hizmet binası yapılan törenle açıldı. Hizmet binasının açılışını Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı ve Akyazı S.S Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifi Yönetim Kurulu başkanı Ahmet Durmuş birlikte yaptı.

Kurdele kesiminin ardından hizmet binasında gerçekleştirilen Akyazı S.S Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifin mali kongresi Hizmet binasında bulunan sinema salonunda yapıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından başlayan mali genel kurulunu sevk ve idare etmek üzere S.S Sakarya ve Doğu Marmara esnaf sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifleri bölge birliği başkanı Ali Yılmaz Divan başkanı Esnaf Kefaalet ortaklarından Hüseyin Yazıcı ve Sait Tozbağ Divan Sait Tozbağ getirildi.

Akyazı S.S Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatifin mali kongresi okunan bütçe üyelerin oy birliği ile kabul edilerek karara bağlandı.

Mali kongrenin ardından yönetim kurulu üyelerine yemek ikramında bulundu.

Akyazı Esnaf ve Sanatkârlar kredi ve kefalet kooperatif Hizmet Binası açılışına Akyazı kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz, Milliyetçi Hareket Partisi Akyazı Belediye Bakan Adayı Bahattin Dertlioğlu ve Milliyetçi Hareket Partisi Akyazı Belediye Meclis Üyesi adayları ve yönetim kurulu ve çok sayıda esnaf katıldı.

1

 

2

 

3

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir