Hasan Hoca İçin değil Türkiye İçin

Ak Parti Akyazı Belediye Başkan adayı Hasan Akcan seçim çalışmaları kapsamında köy ve mahalle gezilerine devam ediyor.

Çalışmalarına hızla devam eden Ak Parti Akyazı belediye başkan adayı Hasan Akcan, Ak Parti Akyazı ilçe teşkilat başkanı Feyzi Bora, İl Genel meclis üyeleri ve partililer ile birlikte dün akşam Harun Usta köyü ve Yağcılar köyünde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Akşam namazını Harun Usta köyü’nde kılan Ak Parti Akyazı belediye başkan adayı Hasan Akcan ve Partililer namazın ardından vatandaşlar ile sohbet etti. Ak Parti İl genel meclis üyesi Alim Gül’ün yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Oylar Ak Parti’ye Değil Türkiye’nin Gelişmesi İçindir…

Alim Gül’ün ardından konuşma yapan Ak Parti Akyazı teşkilat başkanı Feyzi Bora Türkiye gündemine değinerek “ Türkiye ve hükümetimiz üzerinde oynana oyular hepinizin malumudur. Artık bu seçimlerde verilecek her oy Ak Parti’ye değil hükümete değil ülkemizin bekasına ve büyümesine destek oyları olacaktır” dedi.

Başbakanımız İçin Sizlere Geldik…

Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı hasan Akcan vatandaşların sıkıntılarının artık giderileceğini belirterek “ Akyazı’nı gelişmesi için sizlerin desteği bizlere vereceğiniz oylardır. Genel Başkanımız ve başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşunu devam ettirebilmesi için geçtiğimiz seçimlerde verdiğiniz desteğin daha fazlasına ihtiyacımız var” dedi.

Hasan Hoca İçin değil Türkiye İçin…

Ülke gündemine de değinen Ak Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Hasan Akcan “ Teşkilat başkanımız Feyzi Bora’nın da dediği gibi bizim seçim kazanmamamız değil Başbakanımıza desteğimizi gösterir. Hasan hoca seçimi kazanamamış çok önemli değil ancak Türkiye üzerinde oynanan oyunları engellemek ve başbakanımızın bu oyunlar karşısında daha da dik dura bilmesi için bu seçimlerde oylarımızı arttırmamız gerekiyor ve bunun içinde sizlerin desteğinize ihtiyacımız var” dedi.

Doğal Gazın Mahallelerimize Gelmesi İçin Çalışacağız…

Yoğun ilgi ile karşılanan Ak Parti Akyazı Belediye başkan Adayı Hasan Akcan mahalle halkına “30 Mart seçimlerinden sonra doğal gazın Akyazı’nın mahallelerine de kazandırılması için çalışmalar yapacağız. Artık Akyazı merkezinde ne hizmet varsa biz bunları Akyazı’nın en uzak köşesine kadar götürmek için gayret edeceğiz “ dedi.

Sizlerden Sadece Oy Değil Dua’da Bekliyoruz…

Hasan Akcan “ Sizlere söylediklerimizi yapabilmemiz için sadece siznlerin oylarına değil Dua’larınıza da ihtiyacımız var. Allah bizleri sizlere karşı mahcup etmesin” dedi.

Sevginiz Karşılıksız kalmayacak…

Harun usta ve Yağcılar köyünde yoğun ilgi ile karşılanan Hasan Akcan köy halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek bize gösterdiğiniz ilgiyi Allah’ın izni ile karşılıksız bırakmayacağız dedi.mreklam7142

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir