HELAL OLSUN BİLAL BAŞKAN!

Yaptığı başarılı çalışmalara bir yenisini daha eklemenin haklı gururunu yaşayan Soykan çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Soykan Kuzuluk beldesinde geçtiğimiz yıl başlattığı ve bitme noktasına getirdiği sentetik saha çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Kuzuluk Belediye Başkanı Bilal Soykan, yapılan çalışmaları incelemek amacıyla spor tesislerine giderek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Spor tesislerindeki çim saha sayesinde Kuzuluk’taki gençlerin ve futbol takımlarının antrenman ve spor yapabilecekleri bir sosyal tesise kavuşacaklarının altını çizen Başkan Soykan “Kuzuluk Belediyesi Spor Tesisleri geçen yıl başladı ve kısa zaman sonrada bitirileceği müjdesini verdi ve çok yakın tarihte hizmete girecektir dedi..
Ak Parti Akyazı belediye başkan aday adayı olan Soykan bu çalışmalarımız daha önceden var olan projelerimizden dir daha önce belirlediğimiz hedefleri tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmuştuk sentetik sahamız büyük bir hızla devam ediyor Akyazı’mıza ve beldemize böylesine güzel bir tesis kazandıracağımız için mutluyuz dedi.

F.Sağlam

 

resim8361_7 resim8361_6 resim8361_5 resim8361_4 resim8361_2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir