Hizmet Ve Belediyecilik Bizim İşimiz

İlçe Divanı Başkan Nail Kahveci Kadın Kolları Başkanı Hümeyra Saygıdeğer,Sait Beşir,Mehmet Öztürk ve Celal Yılmaz Ve  Erkan Gümüş’ten Oluştu

NAİL KAHVECİ

Toplantının açılış konuşmasını Ak Parti Akyazı ilçe teşkilat başkanı Nail Kahveci yaptı. Kahveci konuşmasında “ Partimiz Akyazı teşkilatı olarak, sandık sorumluları sandık müşahit ve yardımcıları okul kat ve bina sorumlularının tamamını yüzde yüz olarak organize etmiş ve tamamlamış ve ilde ilk sıradaki yerini almıştır. Bununla ilgili çalışma yapan bütün yönetim kurulu üyelerine ve arkadaşlara teşekkür ediyorum .  Biz burada yüzde 72 olan oy oranını yüzde 80 olarak revize ettik Akyazı bunu yapabilecek güçte” dedi.üye kayıtlarımız devam ediyor belirlenen hedefe az kaldı dedi.
ZEKİ TOÇOĞLU

Sakarya Büyükşehir belediye başkanı toçoğlu konuşmasında Akyazı bizim kalemiz önümüzdeki yerel seçimlerde Akyazı’da oy patlaması bekliyoruz.

Akyazı ilçemize bir çok hizmetlerde bulunduk tabiî ki bunlar yeterli değil önümüzdeki dönemlerde yine hizmete kaldığımız yerden devam edeceğiz Akyazı hak ettiği hizmeti fazlasıyla alacaktır bundan kimse şüphe etmesin dedi.

MİLLETVEKİLİ ALİ İHSAN YAVUZ
Büyükşehir Belediye Başkanının ardından söz alan Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz sözlerinde önümüzde bir yerel seçim olacak ilçede aday adayları çoğalıyor benim sizlerden istirhamım bir birimize küsmeden yarın pişman olacağımız sözleri sarf etmeden ak parti ailesine yakışır bir şekilde bu süreci değerlendirmeniz zira sonuçta ilçeye bir belediye başkan adayı çıkacaktır.

Bizim diğer partilerden farkımız olmalı çalışmalarımız dürüst ve samimi olmalı genel merkezin belirleyeceği aday arkadaşımız ile uyumlu çalışmalar içerisinde olup genel merkez yani baş bakanımızı mutlu edici tavırlarda bulunmak zorundayız dedi.

 

Ali İhsan Yavuz’un konuşmasının ardından  Akyazı kadın kolları gençlik kolları ve  dokurcun belde teşkilat başkanları kısa birer selamlama koşuşmasının yaptılar.konuşmalarda dokurcun belde başkanı önümüzdeki dönemde Dokurcun’u Kuzuluk Altındere gibi yapmanızı istiyoruz bizim beldemiz hizmet fakiri dedi.

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ

İl genel meclis üyeleri adına söz alan alim gül ilçede yol çalışmalarımız bitmek üzere bundan sonraki dönemlerde artık soğuk asfalt olmayacak bundan sonra çalışmalar sıcak asfalt şeklinde olacaktır.

Bayram ve sonrasında bölgemize yağan yağmurlardan dolayı bazı yerlerde heyelan oluştu gerekli çalışmalar tespitler yapıldı pazartesi günü onarım çalışmalarımız başlayacaktır dedi.

 

BİLAL SOYKAN

Belde belediye başkanları adına söz alan Kuzuluk Belediye başkanı Bilal Soykan kısa ve öz bir konuşma yaptı.

Beldemizde 8 derslik okulumuz bitti önümüzdeki Cuma günü nasipse açılışımız var herkesin katılmasını bekliyoruz dedi.
YAŞAR YAZICI

Soykanın konuşmasının ardından  söz alan Akyazı Belediye başkanı Yaşar Yazıcı konuşmasında yapılan hizmetler konusunda kısa bilgiler verdi. Yazıcı “ konuşmasında bu güne kadar ilçede yapılan hizmetlere değindi çalışmalarımızda İstanbul Ankara arası hızlı tren gideceği malumunuz bizde bunun için çalışma başlattık Ankara’ya gerekli raporları gönderdik hedefimiz Akyazı ilçemize de bir durak koydurabilmek . engelli asansörleri ile de şunları söyledi Yaklaşık 780.000 TL tutarında bir ihaleydi. Eğer o okulda 1 engelli öğrenci dahi varsa yapılacak olan engelli asansörünü oraya yapacağız. Akyazı’da engelleri kaldıracağız yaptığımız hizmetlere bakıldığında insana yatırım yaptığımız ortaya çıkmaktadır dedi.

Ak Parti Akyazı İlçe teşkilat binasında yapılan ilçe divan toplantısına Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz,Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, Kuzuluk Belediye Başkanı Bilal Soykan, Altındere Belediye Başkanı Mehmet Çakmak, Ak parti İl genel meclis üyeleri, Ak Parti İlçe meclis üyeleri, Köy ve mahalle Temsilcileri ve çok sayıda partili katıldı.

Ethem Acar

hizmet_ve_belediyecilik_bizim_isimiz_h1461

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir