Kaymakam’dan İnsan haklarına ziyaret

Akyazı’ya yeni atanarak hızla görevine başlayan ve geldiği günden beri kurum ziyaretlerini hiç aksatmadan yürüten Akyazı Kaymakamı Kamuran Mustafa Ballı Akyazı’ya atandığında kendisini ziyarete gelen Akyazı İnsan Hakları Derneği Başkanı Süleyman Gül ve Akyazı İnsan Hakları Derneği Başkan yardımcısı Ethem Acar ve Dernek Sekreteri İrfan Kardeş’e ayrıca derneğin de faaliyetlerinin yürütüldüğü Akyazı Belediyesi Basın Halkla ilişkiler Müdürlüğünde iade-i ziyarette bulundu.

Kaymakam Ballı derneğin Akyazı’daki bundan önceki faaliyetleri ve programları ile ilgili de bilgiler aldı. Akyazı Kaymakamı olarak vatandaşlara hizmet noktasında Akyazı İnsan Hakları derneğinden ileriye yönelik beklentilerini ve isteklerini Başkan Süleyman Gül’e ileten Kaymakam Ballı, Akyazı İnsan Hakları derneği ile de sürekli olarak karşılıklı iletişim halinde bulunacaklarını dile getirdi.

Kaymakam Ballı “Akyazı’da bu önemli görevi yürüten Akyazı İnsan Hakları dernek Başkanı Süleyman Gül’e ve Ethem Acar ve İrfan Kardeş’e bundan önceki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum. Akyazı’da insan odaklı çalışmalarda hep birlikte el ele vererek çalışacağız” dedi

resim8220_2 resim8220_3

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir