Keleş; Esnafı Canlandırmak Birincil Görevimiz

CHP Sakarya Belediye Başkan Adayı Ecevit Keleş seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine büyük bir yoğunlukla devam ediyor. Keleş’in yeni durağı Akyazı Sanayi Sitesi oldu.

Keleş, Akyazı Sanayi sitesini ziyaret ederek sanayi esnafıyla bir araya geldi. Yoğun bir ilgiyle karşılanan Ecevit Keleş tüm sanayi sitesini detaylı bir şekilde gezdi. Keleş, sanayi esnafının sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, ‘ Sanayi sitelerini yenileyeceğiz, esnafı canlandırmak bizim birincil görevimiz olacak.’ Dedi.

SANAYİ SİTELERİNİ YENİLEYECEĞİZ
Akyazı Sanayi Sitesini baştan sonu ziyaret eden Keleş’e esnaf sorunlarını, sıkıntılarını anlattı. Esnaf Keleş’e ,sanayi sitelerinin çok kötü duruma geldiğinden ve esnafın değerinin bilinmediğinden dolayı dert yandı. Keleş bunun üzerine ‘Sanayi siteleri önemlidir. Biz başa geldiğimizde Sanayi Sitelerini baştan aşağı yenileyeceğiz. Altyapılarını düzgün bir şekilde tamamlayacağız. Sanayi Siteleri tanınmayacak halde. Ama biz düzenledikten sonra anlam yerini bulacak ve Sanayi Sitesi yeni haline ve altyapısına kavuşacak.’ Dedi

SANAYİ ESNAFI, KENTİN YAPITAŞINDANDIR
Gittiği her yerde vatandaşa yakın ve samimi duruşuyla dikkat çeken Keleş’e sanayi esnafı kucak açtı. Sanayi esnafın değerinin bilinmediğinden yakınan esnafa Keleş sanayi esnafının çok değerli olduğunu belirterek, ‘ Esnafı canlandırmak bizim birincil görevimiz olacak. Esnaf bir kent için çok fazla anlam barındırır. Sanayi esnafı da kentin en önemli yapıtaşlarındandır, bir kenara atılamaz.’ Dedi. Tüm sanayi sitesini gezen Keleş, esnafla bol bol hatıra fotoğrafı da çektirdi.

4

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir