KİRLİ ELLERE İNAT…

EVET, 17 ARALIKTAN BUYANA MENŞEİ DIŞ GÜCLER İLE İÇERİDEKİ KİŞİSEL MENFAATLERİNİ TOPLUMUN MENFAATLERİNİN ÖNÜNDE GÖRENLERİN EL BİRLİĞİ İLE YAPTIĞI VE BUGÜN HALA DEVAM EDEN ALÇAKCA İHANET, TEFRİKA VE İFTİRALAR SİLİSİLESİ ÜLKEMİZİ, MİLLETİMİZİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR.  GÜN GELDİ SAĞCI-SOLCU, TÜRK-KÜRT, SUNNİ-ALEVİ ŞİMDİ DE AKP-CHP-MHP-BDP GİBİ SINIFSAL AYRIMLARA TABİ TUTARAK KUTUPLAŞTIRMAK VE KARGAŞA ÇIKARTMAK İSTEYENLER VAR. SON DÖNEM YAŞANANLAR ŞUNU AÇIKCA GÖSTERMEKTEDİR Kİ, GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İSTENMİYOR. OLAYLARA BAKARKEN TOPLUMDA OLUŞTURACAĞI MADDİ MANEVİ ZARARLARI SORGULAMAK GEREKİR.

SÖZÜM ONA İNETRNET YASASINA TEPKİ DİYE SOKAĞA DÖKÜLÜP ESNAFIN CAMINI KIRIP, İŞYERİNİ DARP EDENLERİN BU VATANI SAVUNDUĞUNU KİM SÖYLEYEBİLİR. NERESİ DEMOKRATİK HAK ARAMAK, NERESİ BİR YANLIŞLIĞA AHLAKİ TEPKİ GÖSTERMEK. ŞİMDİ HEPİMİZ ŞU SORUYU KENDİMİZE SORALIM: BİRİLERİ BİZLERİN HAKKINDA BİR KARALAMA KAMPANYASI YAPSA, İFTİRA ATSA, HIRSIZ, YOLSUZ VB YAKIŞTIRMALAR YAPSA ACABA NELER HİSSEDERİZ. İFTİRACININ YAPTIĞINDAN DAHA ZOR DEĞİLMİDİR KENDİMİZİ AKLAMAK. HZ. YUSUF’UN HİKÂYESİNİ BİLMEYENİMİZ YOKTUR BUNLAR TARİH ÖNCESİNDE YAŞANMIŞSA BUGÜNDE YAŞANABİLİR. ÖNEMLİ OLAN OLAYI DUYDUĞUN GİBİ SOKAĞA ÇIKIP ÇIĞIRTKANLIK YAPMAMAKTIR.

MİLLETİMDEN İSTEĞİM, BU YAPILANLAR BİR PARİTYE, ŞAHSA DEĞİL BİR MELLETİN GELECEİNE YÖNELİK YAPILAN EYLEMLERDİR. YAPILMASI PLANLANAN PROJELER ALLAH AŞKINA KİME FAYDASI OLACAK BİR DÜŞÜNELİM. OLAYA AKP-MHP-CHP AYRIMI OLARAK DEĞİL, TOPLUMSAL AÇIDAN BAKALIM. HER BİR PARTİNİN AMACI MİLLETE HİZMET ETMEK DEĞİL Mİ? CHP’SİDE MHP’SİDE AKP’SİDE BU ÜLKENİN İNSANI DEĞİL Mİ? BU ÜLEKDE YAŞANACAK BİR SIKINTI, BU ÜLKEDE YAŞANACAK BİR HUZURSUZLUK HEPSİNİ BİRDEN ETKİLEMEYECEK Mİ? BİZİ BİR UKRAYNA GİBİ, MISIR GİBİ, SURİYE GİBİ ÇATIŞMA ORTAMINA ÇEKEREK KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMAK İSTEYENLERİN OYUNUNA GELMEYELİM. HANGİ SURİYELİ MUTLU, HANGİ MISIRLI HUZURLU. KİRLİ ELLER EMELLERİNE ULAŞTI ÜLEDE KARGAŞA ÇIKARDI VE ŞİMDİ ELLERİNİ OVARAK KAHKAHA VE KEYİFLE ÖLÜM SAHNELERİNİ İZLİYORLAR.

HEPİMİZ KARDEŞİZ, DİNİMİZ BİR BAYRAĞIMIZ BİR TARİHİMİZ BİR, VATANIMIZ BİR. FİKİRLERDE FARKLILIK OLMASI KADAR DOĞAL BİRŞEY OLAMAZ. ANCAK SEVMEDİKLERİMİZE TEPKİMİZİ YAKIP YIKARAK, ÜLKEDE KARGAŞA ÇIKARANLARA MALZEME OLARAK DEĞİL SEÇİMDE OYMUZU KULLANARAK GÖSTEMRELİYİZ. BİZ ÜMMETİ MUHAMMEDİZ. İFTİRA, TEFRİKA BİZE YAKIŞMAZ. SÖZÜM ONA DİNE HİZMET EDNELERE DE BİR ÇİFT SÖZÜM VAR:  CUMA NAMAZLARINDA HUTBEDE HOCANIN SON SÖZÜ “ ALLAH KATINDA TEK DİN İSLAMDIR” DEĞİL Mİ? İSLAM DİNİ İLE DİĞER DİNLER TARİH OLMADI MI? MÜSÜLMAN İSEK MÜSLÜMANCA YAŞAMLIYIZ. DUYDUĞUMUZ YALAN YANLIŞ HABERLERLE İFTİRAYA ORTAK OLMAYALIM. ŞU KISACIK ÖMRÜN SONUNDA HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKSA BAKİ OLAN HAYAT AHİRET HAYATI İSE HER YAPILANIN HESABI BİR GÜN SORULACAK İSE, İKİ DÜŞÜNÜP BİR SÖYLEMEK GEREKMEZ Mİ? NEDEN BU OLAYLAR AMERİKADA, ALMANYA DA FRANSADA YAŞANMIYORDA MÜSLÜMAN ÜLKELERDE YAŞANIYOR BİR DÜŞÜNELİM. BİRDE HİÇBİR ZAMAN DIŞ GÜÇLER ÜLKESİNE HİZMET EDEN BİR MÜSLÜMAN LİĞDER İSTEMEZ. MURSİ DEĞİL SİSİ NEDEN? NEDEN BEŞER ESAD? ÜLKEM İÇİNDE AYNI SORUYU SORALIM. EĞER TAYYİP ERDOĞAN ÜLKESİNİ SEVEN OLMASA DIŞ GÜÇLERE HİZMET EDEN BİR LİĞDER OLSA ACABA BUNLAR YAŞANIRMIYDI. LÜTFEN SAĞDUYULU OLALIM. PARTİZAN OLARAK DEĞİL TOPLUM MENFAATLERİ AÇISINDAN DEĞERLENDİRELİM OLAYLARI.

SON OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM, HİÇ KİMSENİN GÜCÜ BU ÜLKEDE İÇ SAVAŞ ÇIKARMAYA YETMEYECEKİTR. MİLLET HİZMET VERENE DESTEĞİNİ VERECEKTİR. BUGÜN AKP OLUR YARIN BİR BAŞKA PARTİ AMA ASLA İSRAİLE HİZMET EDEN, ABD’YE, AB ÜLKELERİNE HİZMET EDEN OLAMAZ. ALLAH BU MİLLETE HİZMET ETMEK İSTEYENLERE HİMMET ETSİN. ONLARI HER TÜR ŞERDEN KORUSUN, ZALİMLERE VE ONLARA HİZMET EDENLEREDE KAHHAR SIFATI İLE MUAMELE EYLESİN. HİÇBİR KARDEŞİM, AKP’Lİ OLSUN MHP’Lİ OLSUN CHP’Lİ OLSUN KİM OLURSA OLSUN ACI ÇEKSİN İSTEMEZ. BİZLER ÜLKEMİZİN İNSANI BİR YANA BİR YABANCININ BİLE ZULME UĞRAMASINI İSTEMEYEN BİR ECDADIN TORUNLARI DEĞİLMİYİZ.

KİRLİ ELLER! SİZDE ŞUNU İYİ BİLİN. MAHŞERDE KONUŞMAYAN UZVUMUZ KALMAYACAK. HİÇ ÖLMEYECEĞİNİZİ Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ. PEKİ, NERDE BÜYÜKLERNİZ. FİRAVUN FİRAVUNLUĞUNU YAPACAK MUSA MUSALIĞINI, BİZLER DE KİMİN PEŞİNDEN GİDECEĞİMİZİ İYİ SECECEĞİZ. YOKSA MİLLETİNİ ÜÇ KURUŞA SATANLAR, BİR GÜN GELECEK SİZİ SATIN ALANLAR SİZİ DE BAŞKALARINA SATACAKLAR. MUSA’NIN İNAN KAVMİ CENNETE, FİRAVUNUN KAVMİ CEHENNEME GİDECEK. ALLAH BİZİ MİLLETİNE İHANET EDENLERDEN, KARDEŞİNE İFTİRA ATIP, MALINA CANINA NAMUSUNA ZARAR VERENLERDEN EYLEMESİN. BİZLER DIŞ GÜÇLER İSTİYORDİYE HÜKÜMET Mİ YIKACAĞIZ. ONLARIN İSTEDİĞİ KİMSE O OLACAK İSTEMEDİĞİ ORTADAN KALDIRILACAK ÖYLE Mİ? BU ÜLKE BAĞIMSIZLIĞINI CANIYLA, KANIYLA KZANDI BİRİLERİNİN HİBESİ İLE DEĞİL BUNU UNUTMAYALIM SEVGİLİ DOSTLAR. HANGİ TAKIMI TUTARSAK TUTALIM, HANGİ PARTİYE OY VERİRSEK VERELİM SONUNDA ÜLKEMİZİ DÜŞÜNELİM, GELECEK NESLİMİZİ DÜŞÜNELİM. KASETLERLE, YALAN YANLIŞ MANŞETLERLE ÜLKELER YÖNETİLMEZ, HÜKÜMETLER DEĞİŞTİRİLEMEZ. BUNU BİRKEZ BAŞARDILAR RAHMETLİ ERBAKAN HOCA’YA 500 GÜN SABREDEMEMDİLER. BAKTILAR EKONOMİ İYİYE GİDİYOR ERKENDEN TEDBİR ALDILAR AMA BUKEZ ÖYLE OLMAYACAK BENİM KARDEŞİM BU OYUNA GELMEYECEK. BU ÜLKE BİZİM, HEPİMİZİN. BUGÜNE KADAR HÜKÜMET EĞER HİZMET VERMEDİ İSE, 30 MARTTA HİZMET VERECEĞİNE İNANDIĞIMIZA OYUMUZU VERELİM. KİRLİ ELLER DİYOR Kİ, TÜRKLER DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVA ALANINI YAPAMAZ, SİLAH SANAYİNDE BİZDEN BAĞIMSIZ OLAMAZ, LÜKS YAŞAYAMAZ, UÇAK YAPMAK, GEMİ YAPMAK ONLARIN NEYİNE ONLAR KÖLE GİBİ ÇALIŞSIN. BENİM İNSANIMIN CEVABI İSE ŞU OLMALI: AVUCUNU YALA EY KİRLİ ELLER, GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE DÜNYADA HUZUR DEMEK, MAZLUM HALKLAR DUA EDİYOR TÜRKİYEYE BİR ZEVAL VERME ALLAHIM DİYE. ZALİMLER EYVAH DİYOR TÜRKİYE OSMANLIMI OLACAK DİYE.

UNUTMA!!!

30 MART SONRASI KAZANAN İSLAM OLSUN, ÜMMETİ MUHAMMET OLSUN, ÜLKEM OLSUN, MİLLETİM OLSUN. ALLAH BİZİ KARDEŞÇE YAŞAYAN, BİR BİRİNE ÇOK GÖRMEYEN VE HAKKIYLA DİNİNİ YAŞAYAN TOPLUM EYLESİN. BİZLER DEPREMLER YAŞADIK PARTİLİ AYRIMI MI YAPTIK. BİR EKMEĞİ PAYLAŞMADIK MI? BUGÜN ZULME UĞRAYANLARA YARIM EDENLER KİMLER BİR DÜŞÜNELİM. BU SAYEDE SAHTEYLE GERÇEĞİ AYIRALIM. KİRLİ ELLER DEN OLMAYALIM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir