Koltuksuz Başkan Durmuyor

Sakarya da Engelli Vatandaşlara Yönelik Çalışmalara İmza Atan(Koltuksuz Başkan) Sibel Özkal Ramazan Bayramında Da Boş Durmadı Hasta, Sakat Ve Yatalak Engellileri Ziyaret Ederek Onların Yanında Olduğunu Bir Kez Daha Ispatladı.

Çevresinde koltuksuz başkan diye anılan Sibel Özkal gönüllü olarak yürüttüğü çalışmaları hakkında yaptığı açıklamada” Engelli kardeşlerime bu yardımların ulaşmasında öncülük ediyorum. Yıllar önce tanıştığım hayırsever iş adamı arkadaşıma sorunları aktardığımda kayıtsız kalmayarak tüm taleplerimize yetişmeye çalışmıştır. Bu yardımları yapan hayırsever iş adamı arkadaşımın tek şartı kimliğinin gizli kalması oldu” diye konuştu.

Özkal Ramazan Bayramı İçerinde De Bir Çok Derneğin Başaramadığı Sorunları Tek Başına Aşarak Gerek Ramazan Paketi Gerek Maddi Ve Manevi Yardımlarda Bulunarak Bir Çok Engelli Ve Hasta Ailenin İmdadına Yetişti.

Engelli Ve Hasta Yakınları Açıklamalarında Her İle Lazım Diye Espri Yapmaktan Da Kendilerini Alamadılar.

Neden Her İle Lazım Sorusuna İse Sibel Hanım Tek Başına Bir Çok Sorunları Çözüyor Ve Gerekenden Fazlasını Da Yapıyor İlimizde Bir Çok Sözde Deneklerimiz Var Bayramlar Gelir Geçer Ama Biz Bunları Görme Bile Göremeyiz Ne Kaldı Ki Yardımda Bulunsunlar Kendilerine Koltuksuz Başkan Lakabını Yakıştırmışlar Evet Çokta Güzel De İşler Çalışıyor Ve Biz Engellileri Ve Yatalak Hastaları Memnun Edip Hayata Bağlıyor Emeği Geçen Herkese Teşekkür Ediyoruz Dediler.

Ethem Acar

3IOd7 i5tE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir