Maçtan önce renkli görüntüler oluştu.Geçtiğimiz Perşembe günü Kuzulukspor teknik direktörü İbrahim Altuntaş’ın ve takım Kaptanı Hasan Altuntaş’ın annesi Emine Altuntaş hayatını kaybettiği için Kuzulukspor futbolcuları sahaya Başınız sağolsun İbrahim Hoca ve Hasan Kaptan pankartıyla sahaya çıktı.Maçtan önce ise saygı duruşunda bulunuldu.

Kuzulukspor maça çok hızlı başlarken aradığı golü 5nci dakikada Mustafanın asistiyle Ariften buldu.Ardından oyunu iyice ele alan Kuzulukspor 15nci dakikada Selçuk’un attığı mükemmel firikik golü ile farkı ikiye çıkardı.
Bu golden sonra Konuk ekip Şahvarspor farkı azaltmak için baskılarını arttırdı 30ncu dakikada Ahmet’in şutunda Ev sahibi ekibin kalecisi Fatih topu elinden kaçırması sonucu farkı bire indirdi ilk yarıda başka gol olmayınca maç bu sonuç ile son buldu.

İkinci yarıda bambaşka Kuzulukspor izleyen taraftarlar gole doğdu.
47nci dakika’da Selçuk harika bir vuruş ile farkı yeniden ikiye çıkarttı.Bu golden hemen sonra 49ncu dakikada oyuna sonradan giren Sertan duran toptan mükemmel bir gole imza atınca fark üçe çıktı.65nci dakikada ev sahibinde Ertuğrul aşırtma bir vuruşla skoru belirleyen isim oldu.

Saha : Erdoğdu
Saat : 14.00

Kuzuluk spor : Fatih***Mücahit***Erol***Samet**(Sertar***)Mehmet***Ali***Arif***Mustafa***(Murat**)Veysel***Ertuğrul***(Haktan**)Selçuk****

Teknik Direktör İbrahim Altuntaş

Şahvarmazspor : Yasin**Serdar**Kadir**Süleyman*Umut**Cihan*Yetkin**Abdulsamet*Ahmet*Ömer*

Teknik Direktör  : Kan Balaban

Emre FİDAN

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 

12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir