Meclise Veda

Akyazı Belediye Meclisi Son Toplantısını Yaptı.

Akyazı Belediyesi olağan mart ayı meclis toplantısında meclisin görüşülmesinin  ardından Akyazı MHP belediye Meclis Üyeleri Özer Türkan ve Harun Köymen, Akyazı  Ak Parti Belediye meclis üyelerinden Ali Ateş birer konuşma yaptı. Meclis üyeleri konuşmalarında görev yaptıkları süre içerisinde bilerek veya bilmeyerek yapılan yanlışlardan dolayı herkesten helallik istedi.

Meclis Üyelerinin ardından Akyazı’da görev yapan gazeteciler adına Akyazı belediye başkanına Emekli Öğretmen ve Gazeteci  Kenan Cartel plaket taktim etti. Akyazı belediye meclisinde grubu bulunan Ak Parti ve MHP belediye meclis üyeleri adına Gazeteci Alaaddin Onur Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Serpil Eroğlu’na Akyazı Haber Genel Müdürü Ali Yıldırım MHP Meclis üyelerinden Özer Türkan’a birer çiçek taktim etti.

Akyazı belediye başkanı Yaşar Yazıcı bir konuşma yaparak geçen sürede neler yaptıklarını anlattı. Başkan Yazıcı Konuşmasında “ biz hiçbir zaman koltuğa sahip çıkmak için bu makama gelmedik. Başkanlık görevine geldiğimiz günden bu yana yaptığımız hatalar olmuştur ancak bizler elimizden geldiği kadar güzel hizmetler yapmak için çalıştık. Mecliste görev yapan arkadaşlarımdan
belediyenin tüm personeline kadar her kesin bu görevi layığı ile yerine getirdiğine inanıyorum” dedi.

Daha Sonra Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı tüm belediye meclis üyelerine birer plaket taktim etti.

 

 

1

3

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir