Yaklaşan yerel seçimler öncesi siyasi partilerin adayları da belirlenmeye başladı Milliyetçi hareket Partisi Akyazı belediye başkan adayı yapılan tören ile tanıtıldı. Akyazı Belediyesi kongre ve Kültür merkezinde yapılan tanıtım toplantısına katılım yoğun oldu.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını Akyazı MHP teşkilat başkanı Ahmet Birinci yaptı. Birinci konuşmasında “ başta büyükşehir belediye başkan adayımız olmaz üzere MHP saflarında bizleri gururlandıran belediye başkan adaylarımız Akyazı’mıza hizmet veren değerli muhtarlarım ve değerli oda başkanlarım bu güzel günde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Birinci konuşmasının devamında “ bir seçim daha yaklaştı yıllardır dile getirdiğimiz sorunlar azalmadığı gibi giderek çoğalmaktadır. Akyazı’mız sorunlar yumağı haline gelmiştir. Lütfen bu seçim iyi düşünelim Akyazı’mıza soluk aldırmak adına MHP kadrolarına fırsat verelim Akyazı’mızı büyük köy görüntüsünden hak ettiği örnek bir ilçe haline getirelim. Bunun için yapılması gereken tek şey 30 mart tarihinde MHP’ye destek vermektir” dedi.

MHP Akyazı ilçe başkanının ardından konuşma yapan MHP Sakarya il başkanı Muhammed Levent Bülbül konuşmasında “ Allah yapacağımız çalışmalarda yar ve yardımcımız olsun. Allah eğer hayırlısıysa bu mücadeleden bizlere galip çıkmayı nasip etsin.  30 mart seçimleri Ak Parti için köprüden önceki son çıkıştır. Adayımıza destek çıkalım Bahattin Derlioğlu hocamız ile İnşallah bu işi başaracağız” dedi
MHP il başkanının ardından konuşma yapan MHP Sakarya Büyük Şehir Belediye başkan adayı Orhan Ünver konuşmasında bu seçimde MHP kadrolarına güvenilmesini ve Sakarya’daki değişimi herkesin görmesini istedi.

Son Olarak konuşmasını yapan MHP Akyazı Belediye başkan Adayı Dertlioğlu “ Sizlerden oy isterken diğer siyasetçiler gibi değil Allah rızası için oy istiyorum. Çalmayacağız çaldırmayacağız yemeyeceğiz yedirtmeyeceğiz. Yiyenlerin kursaklarından alacağız. Milletin her kuruşuna çok dikkat edeceğiz. Akyazı’yı kalkındırmak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız” dedi.
Konuşmaların ardından MHP Akyazı Belediye başkan adayı Bahattin Dertlioğlu, MHP Sakarya il başkanı, Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı, Akyazı ilçe başkanı meclis üyeleri ile fotoğraf çektirdiler.

resim8724_2 resim8724_3 resim8724_6 resim8724_7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir