MHP ilk Aday Adayı Bahattin Dertlioğlu Oldu

Yaklaşan yerel seçimler ile birlikte Akyazı Belediyesi başkan aday adayları ilk olarak MHP’den Bahattin Dertli oğlu açıkladı. Akyazı MHP ilçe teşkilat binasında yapılan açıklamada MHP Akyazı ilçe teşkilat başkanı Ahmet Birinci “ yerel seçimlerde aday adayı çalışmalarımız devam ediyor. İlk müracaatı yapan Bahattin Dertli oğlu hocamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Akyazı’da ilk aday adaylığını açıklayan Bahattin Dertlioğlu “Akyazı’nın Yongalık köyünde doğdum 1976 yılından beri Avusturya da ikamet ediyorum kendim ilahiyatçıyım Avusturya Türk İslam birliği ve Avusturya ülkü ocakları kurucularındanım. Aday olamama en büyük vesile her zaman her Türk ve özellikle ülkücü vatan ve millet sevdasıyla yanar tutuşur. Yıllar önce Hendek Akyazı’nın mahallesi gibiydi şimdi ise tam tersi Akyazı Hendeğin mahallesi gibi olmuş. Bunları düzeltmek ve köy görünümündeki Akyazı ya hizmet etmek için bu yola çıktım” dedi.

Yapılan toplantıya MHP ilçe başkanı Ahmet Birinci yönetim kurulu üyeleri meclis üyeleri kadın kolları başkan ve yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.

Ferhat Sağlam

resim8104_2 resim8104_3 resim8104_4 resim8104_5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir