MHP Lideri Devlet Bahçeli Akyazı’da Konuştu

MHP lideri Devlet Bahçeli Akyazı’da Partililerle bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli 22.02.2014 Cumartesi günü saat 20:30 da Akyazı çarşı içinde MHP Akyazı seçim irtibat bürosu açılışı sonrası çarşı içinde kendisini bekleyen partililerle bir araya geldi.

Akyazı’ya gelen Devlet Bahçeli’yi Akyazı MHP belediye başkan adayı Bahattin Dertlioğlu, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partili karşıladı.
Bahçeli konuşmasında” 30 Mart mahalli idareler seçimi dolayısıyla il il Türkiye’yi geziyoruz Bu gün Sakarya’ya geldik. Bu Akşam saatlerinde sabırla bizleri beklediniz. Sizlerle olmaktan büyük gurur duyuyorum. Akyazı’da MHP’nin geleceğinin ilk adımı olmuştur. Anlaşılıyor ki Akyazı MHP’yi ve onun değerli başkan adayı Bahattin Dertlioğlu’nu bağrına basmış onu belediye başkanı yapmaya karar vermiştir. Dedi MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli konuşmasını Ak Parti hükümetine yüklenerek ” Oyların çalındığının geçmiş dönemlerde görüldüğünü, o nedenle sandığa mutlaka sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Bahçeli, tüm vatandaşlardan oylarına sahip çıkmalarını istedi.
Bahçeli “11 yıldır Ak Parti ile yönetilen Türkiye’de milli ve manevi değerlerin sarsıldığını ileri süren Bahçeli, bin yıllık kardeşliklerinin çatışmanın eşiğinde olduğunu savundu.
Türkiye’nin bölünmek üzere olduğunu öne süren Bahçeli, “Türkiye’de açlık, yoksulluk, adaletsizlik ve asayişsizlik, her yoluyla büyümektedir. Büyükşehirlerde güvenli kaya kalmamıştır. Bazı aileler, akşam saatlerinde sokaklarda gezemez hale gelmişlerdir. Türkiye’de her şeyi toz pembe gösteremezsiniz” şeklinde konuştu.
Bahçeli, Ak Parti’nin sonunun geldiğini, yöneticilerin bunu bir türlü kabullenemediğini ifade ederek, uyarılara hep kulak asıldığını kaydetti.
Türkiye’de yolsuzlukla mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Eğer yolsuzluk ve rüşvetle mücadele başlatılmaz, sonu alınmazsa toplum çürür, devlet çöker. Kimse bu şart altında birlik ve beraberlik içerisinde olamaz. O sebepten dolayı bu mücadele mutlaka yapılmalı fakat Sayın Recep Tayyip Erdoğan bunun kendisine doğru yaklaştığını görünce bir korkuya kapılmış, tedbir almak için her türlü adaletsizliği yapıyor. Ne oldu da 8 bin polisin 63 gün içerisinde yeri değiştirildi?”. Dedi Devlet Bahçeli konuşması sonrasında partiye katılan vatandaşlara rozet taktı. Akyazı MHP belediye başkan adayı Bahattin Dertlioğlu Bahçeli’ye As Akyazı Spor takımının kaşkol hediye takdimi sonrası küçük partili kız çocukları çiçek vermesiyle ilçeden uğurlandı.

1

 

2

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir