MHP Sakarya Milletvekili Kutluata Akyazı’da

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Seçim Çalışmalarını Hızlandırdı.

Seçimlere az bir zaman kala Akyazı hareketlenmeye başladı. Milliyetçi Hareket Partisi Akyazı ilçe teşkilatı seçimlere yaklaşırken parti binasında Sakarya Milletvekili Minur Kutluata’nında katıldığı bir toplantıyla basın mensublarının karşısına çıktı.

Kutluata “ Genel merkezden 4 genelbaşkanı arkadaşımız Sakarya’da bugün ve yarın bir program uygulayacaklar. Bu programın temel nedeni 5 Ekim’de İstanbul’da yapılacak olan MHP’nin büyük mitiglerinden birtanesinin yapılacak olmasıyla ilgilidir” dedi.

Meclis Tatile Girdi Ama Türkiye’nin Kötü Gidişi Tatile Sokulmadı

Sakarya Milletvekili Kutluata “yaz dönemini geçirdik yaz döneminde meclis açık olmadığı için siyasetin çok farklı şekilde takip edilebildiği kış kadar takip edilemediği bir dönem oluyor. Türkiye’de bi gün bi başka şehirle meşgul olup geri döndüğünüz zaman bir gün içinde de Türkiye maalesef çok büyük zemin kaybediyor Türkiye’nin aleyhine çok büyük gelişmeler oluyor. Meclis Tatile Girdi Ama Türkiye’nin Kötü Gidişi Tatile Sokulmadı” dedi.

Miting Özentileri Başladı

Kutluata konuşmasında İstanbul mitinginin ardından Türkiye’de mitingler başladı ikditar mitinglere başladığını söyledi.
İktidarın yanlış yolda gittiğini belirten Kutluata “ Türkiye’nin bukadar sıkıntılı olduğu bir dönemde iktidarın önünde bir tane hedefi var oda PKKnın taleplerini gerçekleştirmek. Bu taleplerin yarın bir milli iktidar gelir, Türk milleti bu oyunun farkına varır, bir milli iktidar gelir ve durumu düzeltemesin diye bir anayasaya bağlamak ve anayasayı da o anlamda bölücü talepleri garanti altına almak için bir gayretin içindedir” dedi.

Kutluata konuşmasının devamında Hükümete yüklenerek “ hükümet Türkiye’yi yanlış yönde götürmeye devam ediyor biz buna dur demek için iktidara talibiz” dedi.

Akyazı MHP ilçe teşkilatında yapılan toplantının ardından Kutluata, MHP Akyazı ilçe teşlikalı yönetim kurulu ve üyeleri ile birlikte Cuma namazı kılmak için parti binasından ayrıldı.

Ferhat Sağlam

resim8073_2 resim8073_3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir