Milli Eğitimden Belediye Başkanlarına Veda Yemeği

Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Papatya 30 Mart’ta görev süreleri sona erecek olan Dokurcun, Kuzuluk, Altındere ve Akyazı Belediye başkanı Ruhi Yılmaz, Bilal Soykan, Mehmet Çakmak ve Yaşar Yazıcı onuruna yemek verdi.

Yemekte  Mahalle ve köy okulları adına Yuvalak İlk ve Orta Okulu Müdürü Selve Karataş Toğaç, Lise Müdürleri adına Şehit Yüzbaşı Halil İbrahim Sert Anadolu Lisesi Müdürü Eşref Başer, Basın mensupları adına Kenan Certel, Milli Eğitim adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Papatya  birer konuşma yaparak  Belediye Başkanlarının  görevlerinin dışında Milli Eğitim camiası ile olan yakın ilişkileri ve okullara yaptıkları desteklerle örnek çalışmalarla imza attıklarını belirterek  bunu taktir ettiklerini söylediler teşekkür ettiler.

Kaymakam Kamuran Ballı da konuşmasında İlçeye geleli henüz yedi ay oldu. Bu süre içinde Başkanlarla paylaştığım konuların geriye dönüşleri hep olumlu oldu. Bu nedenle kendileri için notum on dur dedi. Ballı Siyaset yapma fikri kalplere ve zihinlere yerleşince söküp atmak zor. Bundan böyle de aramızda olmaya devam edeceklerdir ve siyasete devam edeceklerdir. Diye düşünüyorum kendilerine bundan sonra akacakları görevlerde başarılar  diliyor aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat diliyorum, yine Akyazı’daki eğitim gönüllülüğünden vaz geçmeyecekleri inancıyla hepinize sevgiler sunuyorum dedi.

Belediye Başkanları  Mehmet Çakmak. Bilal Soykan, Ruhi Yılmaz ve Yaşar Yazıcı da kendileri için Milli Eğitim camiası tarafından düzenlenmiş olan bu anlamlı gece dolayısı ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Papatya ve Okul Müdürlerine teşekkür ettiler. Başkanlar bundan böyle de sizlerin yanında olup destek vermeye devam edecekleri sözünü verdiler.

Konuşmaların ardından  Başkanlara birer plaket takdim edildi. Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz da İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Papatya’ya bir hediye verdi.
Konuşmalar ve plaket takdimlerinin ardından birlikte yemekler yenildi. Veda yemeği yapılan dua ile tamamlandı.

Başkanlar yemekten ayrılırken Milli Eğitim Camiası ile teker teker tokalaşarak teşekkür ettiler ve veda ettiler.
Akyazı Öğretmenevi salonunda verilen yemekte Kaymakam Kamuran Mustafa Ballı, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ay ve İlçedeki tüm okul Müdürleri  de katıldı.

1

 

2

3

4

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir