Muhtar Erbay Ersin’in Hedefi 4 te 4

Akyazı ilçesi Dokurcun Beldesi Çengeller Mahalle muhtarı Erbay Ersin “3 dönemdir muhtarlık görevimi sorunsuz ve başarıyla yaptığıma inanıyorum zaten öyle olmasaydı 3 kez seçilemezdim” dedi.

HEDEF 4 TE 4

Erbay Ersin “ Bu seçimi kazanarak 4 te 4 yapmak istiyorum ve bu seçimin hem benim için hem Dokurcun için önemi büyük. Dokurcun beldesi yeni yasayla Akyazı ilçesinin mahallesi olacaktır ve tek muhtarlık altında seçime gidilecek. Dokurcun yaklaşık ortalama 5 bin nüfusu ile 1751 oy kullanacak seçmene sahip ve merkeze bağlı mahalleler birbirine uzak mesafede kısacası seçilecek olan muhtarın yükü ağır olacaktır ve ben bu yükü ekibimle beraber taşıyacağım, hizmetlerin aksamadan gelmesi için çalışacağım” dedi

BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIM

Muhtar adayı Ersin “Dokurcun da önceki belediye seçimlerinden dolayı bir bölünmüşlük var inşallah seçilirde tekrar muhtar olursam bu bölünmüşlüğü, insanların birbirine siyasetten dolayı kırgınlığını ortadan kaldırıp birleştirici ve yapıcı olacağım. Dokurcun’da hizmet bekleyen sorunların başında içme suları, yollar ve arazi sulama sistemi var ve bunlar benim projelerimin zaten en başında geliyor” dedi.

HAYIRLI OLAN SEÇİLSİN

Evli ve 3 çocuk babası olan Erbay Ersin 5 Adayın olduğu yarışta hedefim her ne kadar seçilerek 4 te 4 yapmak olsada Dokurcun için hangi aday arkadaşım hayırlı ise o seçilsin dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir